И снова здравствуйте!

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

И снова здравствуйте!

Повідомлення lisa » Сер квітня 13, 2011 9:01 am

Повернулась на Батьківщину, занурилась в нашу реальність, задумалась, чи потрібна я комусь в Україні, чи потрібен хтось комусь в Україні. Нас, українців, не дуже добре сприймають за кордоном. Але тільки там я себе відчуваю Людиною. І нехай буржуїни знають, що українці - це не лише дешева робоча сила для країн ЄС, а й розумні мізки, яких у них, буржуїв, не може бути апріорі. Повернулась з гордістю за себе й Україну, але чомусь так сумно...
lisa
Резидент

Повідомлення Koketka » Сер квітня 13, 2011 9:36 am

З поверненням! Сумно - має пройти період адаптації. Цікаво, а звідки повернулась?
Koketka
Модератор

Повідомлення lisa » Сер квітня 13, 2011 9:52 am

Бонн-Майнц і чуть-чуть Кельн.
lisa
Резидент

Повідомлення koi8-u » Сер квітня 13, 2011 8:11 pm

а чому повернулась?
koi8-u
Ветеран

Повідомлення lisa » Чет квітня 14, 2011 6:09 am

Бо тут я живу й працюю. Я багато разів була за кордоном, там добре, але жити треба в Україні. Аби працювати ТАМ, мені треба було б почати все з самого початку, бо наші дипломи й регалії вони не визнають, вакансії дають спочатку громадянам своєї країни, а якщо такого нема, то - громадянам країн ЄС, а вже потім можуть розглянути кандидатуру вихідця з їнших країн. А мій поїзд вже далеко...
lisa
Резидент

Повідомлення Koketka » Чет квітня 14, 2011 7:30 am

Не згодна, що добрий варіант - працювати тут, будь-яка праця тут дешевше оцінюється ніж ТАМ, а прожиття коштує майже так само, ось знову ціни на світло піднімаються, ціни на газ також... Жити подвійним життям - жити тут а працювати там - не дуже виходить...
Де ти ще бувала, що цікавого і не характерного для України бачила?
Koketka
Модератор

Повідомлення lisa » Чет квітня 14, 2011 11:01 am

Якщо хтось вам скаже, що ТАМ жити дешевше, не вірте, вам брешуть. Живуть там дуже економно, бо світло, газ, вода, проїзд коштують дорого. Але люди там соціально захищені, мають деякі привілеї та активно ними користуються.
Я не живу подвійним життям, я працюю в Україні, а в командировку мене ПОСИЛАЮТЬ.
lisa
Резидент

Повідомлення koi8-u » П'ят квітня 15, 2011 7:46 am

lisa написав:Я не живу подвійним життям, я працюю в Україні, а в командировку мене ПОСИЛАЮТЬ.

...а, мабуть важкувато після такої командировки, напевно зразу включились асоціації типу:"куда я попал?! где мои вещи?!" ))))
koi8-u
Ветеран

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015