САЛЮТ

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

САЛЮТ

Повідомлення КОМАНДОР28 » Чет березня 10, 2011 10:38 am

Скоро день міста Новомиргорода. Буде концерт,буде виступ мера з привітанням ,а потім як завжди ,салют. Красиво, нічого не скажеш. Але ж з цим салютом і наші гроші ,,улетели,, І не малі. А може ми відмовимося від салюта і ці кошти віддамо на більш нагальні потреби нашого міста??? Закупимо книги в бібліотеку? і т.д.
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення Admin » Чет березня 10, 2011 12:17 pm

Ну, по-перше, не думаю, що нас хтось питатиме хочемо ми салют чи ні. А по-друге, дивлячись які це "не малі" гроші. Цифри в студію :13:
Admin
Site Admin

Повідомлення Spec » Чет березня 10, 2011 10:39 pm

Тоді не буде ні салюта, ні книг і нічого, і грошей також не буде, так хоч видно куди гроші поділися, в небі помигають....а мені подобається салют. І тим більше якщо ще салют приберуть, то свято не буде схоже на справжнє свято, а просто "збіговисько" нетверезих обличь:)
Spec
Бувалий

Повідомлення Koketka » П'ят березня 11, 2011 12:30 pm

Я дуже люблю салют, особливо новорічний, а ще більше подобається як захоплюються салютом чоловіки, цей процес нагадує гру в "войнушки": спочатку вони вибирають, з захопленням, потім, читаючи інструкцію, починають видавати звуки типу "ба-бах", "ту-ду-ду-ду", "бджих-х-х-пук-клац-пук-клац...", потім метушаться над установкою і врезультаті, коли "снаряд" летить в потрібному напрямку, радіють як діти :03:
Koketka
Модератор

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Новомиргород © 2008-2015