Пенсійна реформа

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Пенсійна реформа

Повідомлення Admin » Пон лютого 21, 2011 12:02 pm

Аж дивно, що ніхто досі не підняв цю тему. Може тому, що на форумі в основному молодь, яка думає, що до пенсії ще далеко і ще встигнеться відкласти на пристойну старість. Не хотів би здатися песимістом, але навряд чи знайдеться пенсіонер, який би не тішив себе подібними ілюзіями в молодості. Абсолютна більшість із них зараз змушені жити на пенсію, нижче прожиткового рівня...

Я сам ще не особливо вдавався в деталі, але вже одне те, що планується підняти пенсійний вік до 65 років (коли середня продовжуваність життя чоловіків 62 роки), якось насторожує...
Admin
Site Admin

Повідомлення lisa » Пон лютого 21, 2011 2:08 pm

Є фактори, на які ми не можемо вплинути. Тому релакс. Думаю, поки до пенсії, то зміниться ще не одна влада і не один закон, в тому числі й щодо пенсій. Можливо, пенсійний вік продовжать до 85 років і пенсій не буде зовсім. Але в будь-якому разі треба жити і працювати. І не нервувати, бо це може вкоротити віку.
lisa
Резидент

Повідомлення Spec » Пон лютого 21, 2011 7:16 pm

Воно то так, але нам може і релакс, а тим хто через пару років буде іти на пенсію, а тут хоба......а ще рано, ще 3 роки треба чекати. При нинішньому законі половина не доживає до пенсії, а що буде далі. Хочуть підняти бюджет знущанням над простими людьми, які дійсно живуть на копійки, і не можуть відложити з пенсіїї навіть 10 гривень, тому що одна половина на ліки, а інша на комунальні послуги. Україна і так стоїть на колінах, куди вже далі? За кордоном у пенсіонерів після виходу на пенсію життя тільки починається, вони подорожують світом, а у нас сухарі гризуть деснами :(
Spec
Бувалий

Повідомлення Vodoliy » Пон лютого 21, 2011 8:22 pm

А хто їм винен?
Те що вони побудували, за кого вони проголосували - те і це ці істоти і мають.
Кожному віддається те що заслужило. :10: Тож нехай гризуть і сосуть тим і те що мають, що заробили по справедливості. :10:
Із-за цієї сволоти що ходить на вибори і в вибирає за кіло гречки те що йому вкажуть Україна зникла як держава.
Вірно в Харкові можновладці висловили свої наміри що бо цього бидла. :10:
Кожна істота має говорити правду, і прямо в лице. Лише потім вона стає Людиною.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення Spec » Пон лютого 21, 2011 8:43 pm

Vodoliy, ти ж пеЦіонер, яка ж тоді у тебе пенЦія? Ти також живеш в цій країні і відносишся до числа тих кого ображаєш, чи ти думаєш що ти з іншої казки?
Spec
Бувалий

Повідомлення magistr » Вів лютого 22, 2011 12:30 am

в рос.думі є шут-жириновський,а ну нас на форумі-водолій :38:
magistr
Ветеран

Повідомлення Spec » Вів лютого 22, 2011 8:38 pm

magistr написав:в рос.думі є шут-жириновський,а ну нас на форумі-водолій

:58: :30: прямо в яблучко
Spec
Бувалий

Повідомлення Admin » Вів лютого 22, 2011 9:35 pm

lisa написав:Є фактори, на які ми не можемо вплинути. Тому релакс
Донедавна сам притримувався цієї ж точки зору. І лише нещодавно помітив, що факторів, на які ми можемо вплинути, вже майже не залишилося. Ще трохи релаксу - і нам дійсно залишиться лише "розслабитися і намагатися отримати задоволення", як у відомому анекдоті.

Можновладцям краще ніж будь-кому відомий зміст приказки "Якщо телятко не плаче - значить воно не голодне" (може слова дещо інші, але суть та ж). Ми мовчимо - значить нас усе влаштовує. А значить можна іще "прикрутити гайки", і так до переможного кінця, поки не загнемося.

Я чудово розумію, що наші невдоволені висловлювання навряд чи щось змінять, але це не значить, що треба мовчати. Принаймні, ми даємо зрозуміти, що нас не влаштовує існуючий стан справ, що ми ще не зовсім отупіли, і бачимо, коли нам намагаються видати бажане за дійсне. Інакше дуже запросто можна домовчатися до того, що
lisa написав:пенсійний вік продовжать до 85 років і пенсій не буде зовсім
Admin
Site Admin

Повідомлення Lada » Суб лютого 26, 2011 9:31 am

Десь тут на форумі колись майнула думка, що якби пенсіонери звільнили робочі місця, то в місті не було б такого безробіття...
Я тоді не погодилася з цим, але зараз у мене виникла підозра, що держава в молодих руках та головах не зацікавлена, якщо хоче змусити жінок ( поки що) працювати на 5 років довше.
Виходить, влада вбиває двох зайців: викидає молодь і добиває старше покоління. Отже, нас дуже багато?

Водолію раджу замінити нік на щось більш відповідне внутрішньому стану
Lada
Резидент

Повідомлення Spec » Суб лютого 26, 2011 1:27 pm

А мені здається , що підвищивши пенсійний вік хочуть трохи з економити коштів на пенсії, у нас на УКраїні вже не така і классна екологічна ситуація, що люди повинні доживати до "нового"віку, у нас ціни Європейські, одяг Європейський, от тільки заробітні плати і продукти харчування по якості відстали років на 20
Spec
Бувалий

Повідомлення Hrin » Пон лютого 28, 2011 9:40 am

Admin написав:
lisa написав:Можновладцям краще ніж будь-кому відомий зміст приказки "Якщо телятко не плаче - значить воно не голодне" (може слова дещо інші, але суть та ж). Ми мовчимо - значить нас усе влаштовує. А значить можна іще "прикрутити гайки", і так до переможного кінця, поки не загнемося.

Пригадується анекдот про Катерину і збільшення податків.
- Збільшили податки. Що мужики роблять? - Лаються.
- Ще збільшимо. Що мужики роблять? - Плачуть.
- Іще збільшимо. Що мужики роблять? - Сміються.
- О, досить, бо якщо починають сміятися, жди біди.

От тільки ми вже давно сміємося, а їм воно якось пофіг.
Hrin
Бувалий

Повідомлення Admin » Вів березня 01, 2011 10:48 am

Просто не всі ще дійшли до третьої стадії. Багато хто ще не налаявся і не наплакався... :06: :18: Або вже відсміялися і пішли по новому колу...

Цікаво наступне. Платежі до пенсійного фонду зросли в 4-5 разів. Так чому тоді пенсії не підвищились хоча б удвічі-втричі?
Admin
Site Admin

Повідомлення гадючка » Сер березня 02, 2011 8:05 am

Admin написав:Так чому тоді пенсії не підвищились хоча б удвічі-втричі?

Для когось таки підвищилися ;)
Lada написав:що держава в молодих руках та головах не зацікавлена, якщо хоче змусити жінок ( поки що) працювати на 5 років довше.

Так держава і дивиться статистичну звітнсть - а там... Далеко за прикладами ходити не потрібно (особливо це стосується бюджетної сфери, на приватних підприємствах не дуже "жалують" пенсіонерів) - на двох попердніх моїх місцях роботи 30% - працівники пенсійного віку! Що саме цікаве, ходять на роботу, скаржаться на здоров"я, а коли запитуємо, чому ж на сидять дома, відповідають, що дітям допомагати потрібно, бо немає роботи у них! ПАРАДОКС!
Хотела Вас послать - но, вижу, Вы уже оттуда!
гадючка
Новачок

Повідомлення lisa » Сер березня 02, 2011 9:31 am

Бо молодь хоче гарну зарплату і нічого не робИть. Одна дурепа сказала: буду я за 3000 гривень пахать! І звільнилась з реальної!постійної!перспективної! роботи. Вже третій рік сидить на шиї у батьків і принца жде.
lisa
Резидент

Повідомлення гадючка » Сер березня 02, 2011 10:39 am

lisa написав:буду я за 3000 гривень пахать!

Ну, не всі такі! Хоч знаю і таких "красунь". Та й у людей пенсійного віку (55-65) діти не по 25 років, а значно старші, які вже мають достатній досвід роботи і своїх дорослих дітей! І які можуть і, головне, ХОЧУТЬ працювати (дітей кормити, навчати і т.п. потрібно!). А дітки "необременненые" сім'ями і власними дітьми і у яких батьки мають змогу їх утримувати і сидять вдома!
А де 3000 платять на реальній постійній перспективній роботі? Можна я туди піду :10:
Хотела Вас послать - но, вижу, Вы уже оттуда!
гадючка
Новачок

Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015