Залишити гімназію, чи закрити?

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Залишити гімазію, чи закрити?

Залишити і покращити рівень фінансування і освіти
10
77%
Закрити і розділити дітей по школах, дурдомі, інтернатах
0
Немає голосів
Мені по барабану
3
23%

Всього голосів : 13

Повідомлення Admin » Чет березня 03, 2011 9:58 pm

Admin
Site Admin

Повідомлення koi8-u » Сер березня 28, 2012 8:25 pm

останнім часом в медіа знову з"явилась інформація про
відродження Златопольської гімназії, вставлю і свої п"ять копійок, хоча я людина педадогічно не заангажована і не розбираюсь у освітянських процесах.
скажу тільки одне- колись біля СШ№1 (що зараз як би гімназія) був чудовий, квітучий садок з піддослідними ділянками. Під час будівництва нового корпусу СШ№1 його знищили і на його місці побудували тір та котельню(може тоді по проекту це було потрібно), тепер тір давно розібрали і продали, а котельню уже майже розібрали.На цьому місці уже двадцять років - пустир, гімно, бардак, пір"я, срач, гуси, смітник, кози, амброзія, індюки...., як монголо-татари ,йолкі-палкі. яке відродження без зворотньго зв"язку? так не буває, навіть коли збирають по 1грн. чи 10грн. скажу по технічному :"система не адаптируемая если отсутствует обратная связь , теряется синхронизация и собственно работоспособность системы".Невже так багато потрібно коштів, щоб розорати пустир і посадити сад?, не обов"язково сад, якісь елементарні дерева?.

З.І. вибачаютсь дещо за емоційність , але якось відродження уперто асоціюється у всіх з грошима....
koi8-u
Ветеран

Повідомлення Hrin » Чет березня 29, 2012 10:18 am

Ще коли я вчився, в нас вів фотогурток Олексій Іванович Присяжний. Він також вів гурток "Юний натураліст" в інтернаті, й організував там розплідник різних дерев. Саме звідти були взяті туї, каштани, берізки та живоплоти, які зараз ростуть навколо Першої школи.
У нього була мрія - засадити горобиною схил між школою і вул. Луначарського. І учні разом з учителями не раз висаджували ту горобину, і начебто й дерева приживалися, але... кози, яких припинають шкільні сусіди... умніки, які не знають іншого способу самореалізуватися, а тільки поламати молоді деревця... думаю, так само буде і з тим садом, якщо його посадити.
Пам’ятаю, кілька каштанів біля школи пересаджували разів п’ять - бо обов’язково знаходилося якесь :02: , яке його ламало.
Hrin
Бувалий

Поперед.

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015