Економія бюджету на ДІТЯХ?!

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення Vodoliy » Чет лютого 10, 2011 1:31 am

Вибачай, якщо в тебе на мене образа.
Кожна істота має говорити правду, і прямо в лице. Лише потім вона стає Людиною.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення magistr » Чет лютого 10, 2011 1:41 am

ніякої образи особисто...просто я від тебе чую тільки теорію,,о банальной ерундиции,,на моє прохання вказати щось конкретне-ти просто ігноруєш
magistr
Ветеран

Повідомлення Vodoliy » Чет лютого 10, 2011 11:20 am

Конкретне народжуються спільними діями.
Воно вже діє. На захист гімназій вийшли батьки. Проходить збір підписів на підтримку. Що ще потрібно?
Апатія до форуму очевидна. Це єдина перемога противників гімназії. Все-таки зуміли залякати учасників форуму для ведення задушевного обговорення теми.
Але вулицю не спинити.
Хоча б, в Тунісі революція почалася з форуму з інтернету.
Востаннє редагувалось Vodoliy в Чет лютого 10, 2011 11:21 am, всього редагувалось 1 раз.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення lisa » Чет лютого 10, 2011 11:20 am

Vodoliy написав:
lisa написав:To Vodoliy:
Що пропонуєте?

Зробити два списки де по одному все знищувати, а по іншому все оберігати, створювати і розбудовувати.

Де ваші 2 списки і як це допоможе в боротьбі за вашу справедливість? Бо в кожного своя правда, адже ми не чули думки іншої сторони.
lisa
Резидент

Повідомлення Vodoliy » Чет лютого 10, 2011 11:26 am

lisa написав:Де ваші 2 списки і як це допоможе в боротьбі за вашу справедливість? Бо в кожного своя правда, адже ми не чули думки іншої сторони.

Створіть свій список і запропонуйте для обговорення.
Тоді інші. Обговорять. Народиться ідея, яку можна буде втілювати в життя. Так роблять люди.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення lisa » Чет лютого 10, 2011 11:43 am

Vodoliy написав:Створіть свій список і запропонуйте для обговорення.
Тоді інші. Обговорять. Народиться ідея, яку можна буде втілювати в життя. Так роблять люди.

Легко гребти жар чужими руками. Давайте свої ідеї, своє бачення вирішення проблеми, а ми зі свіжим поглядом вам допоможемо розібратися.
lisa
Резидент

Повідомлення Admin » Чет лютого 10, 2011 12:32 pm

Vodoliy написав:До речі - написане на форумі може редагуватися іншими особами, що мають до нього доступ, можуть змінюватися тексти особами які зламали паролі користувача.
Та ну, це вже манія переслідування... За майже 3 роки існування сайту подібних випадків не було, і, сподіваюсь, не буде і надалі. Повідомлення, зміст яких суперечить Правилам форуму, редагуються виключно уповноваженими на те особами, причому червоним кольором.

Vodoliy написав:Всі відповіді і запитанняякі були написані мною і які не сподобалися чи були неадекватними були видалені адміном.
Справа не в тому, сподобалось мені щось чи ні, а в тому, що на форумі, як і в будь-якій спільноті, існують певні правила, і якщо їх не дотримуватися - то незабаром форум перетвориться на смітник, куди поважаюча себе людина не захоче навіть заходити.

Повір, далеко не скрізь настільки лояльно ставляться до порушників. На більшості подібних форумів тебе забанили б навічно за одну лише подвійну реєстрацію, витерли б весь флуд і через два дні ніхто й не згадав би, що був такий користувач. Натомість тебе всього-на-всього досить чемно попередили про можливі наслідки, а ти ще й починаєш висувати якісь звинувачення в упередженому ставленні до себе...

До речі, наскільки я розумію, ти так і не спромігся прочитати Правила форуму, інакше знав би, що тут заборонено:
Обговорювати, а тим паче засуджувати дії модераторів і адміністрації, це можливо тільки в приватному листуванні або в скарзі, направленій адміністрації порталу.

Vodoliy написав:Апатія до форуму очевидна. Це єдина перемога противників гімназії. Все-таки зуміли залякати учасників форуму для ведення задушевного обговорення теми.
Не зрозумів, хто кого залякував? І де ти бачив тут противників гімназії? Це, скоріше, вони бояться заходити сюди, щоб не попасти тобі під гарячу руку... :52:
Admin
Site Admin

Повідомлення Vodoliy » Чет лютого 10, 2011 10:02 pm

Не потрібно з мене робити ізверга.
Я лише доводжу свою точку зору і вважаю її вірною та вимагаю від інших мати таку ж. Тому що вона вірна як аксіома. Має бути лише ТАК!
Vodoliy
Резидент

Повідомлення Spec » Чет лютого 10, 2011 10:59 pm

Мені здається ця тема трохи перетворилася на "розбор полётов" і так треба повернутися до гімназії. Народ може вирішити все, якщо захоче. Тільки от кому це вигідно закрити гімназію? я не розумію взагалі логіки. А як же програма " Центральний регіон 2015" , відбудова шкіл у селах, доріг і т.д, це що якісь приколи над людьми....поманиш кота сосіскою от він і піде.......Влада не розуміє, що діти це майбунє, яких вона вже настроює проти себе, ой я не знаю до чого котимся ми, ну не в Євросоюз то це точно
Spec
Бувалий

Повідомлення Nomad » П'ят лютого 11, 2011 12:13 pm

Vodoliy написав:Не потрібно з мене робити ізверга.
Я лише доводжу свою точку зору і вважаю її вірною та вимагаю від інших мати таку ж. Тому що вона вірна як аксіома. Має бути лише ТАК!

Це чистої води егоїзм або просто манія величі... Кожна людина має право на власну думку, і тут ніяких аксіом існувати просто не може.
Nomad
Активіст

Повідомлення Spec » П'ят лютого 11, 2011 8:09 pm

Згода, нікому не треба приказувати і нав"язувати свою думку. У нас тут на форумі не диктатура
Spec
Бувалий

Повідомлення Vodoliy » П'ят лютого 11, 2011 11:42 pm

Spec написав:Мені здається ця тема трохи перетворилася на "розбор полётов" і так треба повернутися до гімназії. Народ може вирішити все, якщо захоче. Тільки от кому це вигідно закрити гімназію? я не озумію взагалі логіки. А як же програма " Центральний регіон 2015" , відбудова шкіл у селах, доріг і т.д, це що якісь приколи над людьми....поманиш кота сосіскою от він і піде.......Влада не розуміє, що діти це майбунє, яких вона вже настроює проти себе, ой я не знаю до чого котимся ми, ну не в Євросоюз то це точно

Продовжую, не нав'язую, просто думка.
Народ може, але до цього потрібне бажання, сила волі, повага до себе та бажання творити та перетворювати все на краще.
Хто і яка категорія людей на це здатна?
З медичної точки зору (дивлячись медичну енциклопедію) люди поділяються на групи по якісним показникам наявності та розвитку розумових здібностей та фізичного стану як індивідуум -На ці показники з зародка дитини і до старості впливають багато показників - алкоголь, наркотики, паління, путаничний секс в перемішку з хворобами, вживання їжі з хімічними добавками, медикаментозне лікування з побічними діями, екологія та ін..
Я ці категорії не буду називати (вже раз назвав деякі - та не тільки колот пішов словесний між навчальними закладами, а й дехто статтю в районній газеті відшарабанив з цитатами з форуму з цієї теми.
Так деякі збоку напишу, щоб нікого не зачипити за живе)

А просто по совісті даю вам - розумним людям - силку на статтю в інтернеті - http://pravznak.ucoz.ru/forum/8-378-1
Де чорним по білому написано
Рождаются: дебил, полудебил, четверть дебил, дурак, полудурок, полуумный и умный. И весь этот спектр до умного - это дети пьющих родителей.
Почитайте, це дуууже корисно для виховання нащадків. Тут і про демографічний ріст населення і про його спади.

Ще одна цитата з цієї статті про А як же програма " Центральний регіон 2015" , відбудова шкіл у селах, доріг і т.д,

По данным академика Углова, которые он привёл на одной из своих лекций, в 60-ом году, когда мы только начинали с вами пить, в Октябрьском районе города Ленинграда, где он живёт, не было ни одной школы для дебильных детей. Сейчас - 4. В Вологодской области было 2 школы на всю область, сейчас - 18. В Донецкой было - 4, сейчас - 38! И т.д. У нас в Академгородке уже открыли вторую... Причём, товарищи, эти школы не вмещают всех желающих.Тут це аналізувати може людина тільки з головою та мозком. Невже не потрібно (зважаючи на це) захищати гімназію, хочаб б за те що там (як писали форумчани) середній рівень знань набагато вищий, ніж в ЗОШ на що загострює свій навчальний процес викладач?
Тож, якщо в гімназії постійно збільшується кількість бажаючих навчатися, а в ЗОШах зменшується, то має бути слушним питання про реорганізацію не гімназії а якоїсь міської ЗОШ в гімназію, для нарощування кількості бажаючих там навчатися учнів та якості знань.

Кожному по потребах. Чи не так?
Vodoliy
Резидент

Повідомлення Lada » Суб лютого 12, 2011 7:48 am

Останній номер "Новомиргородщини" дещо проливає світло на проблему. Реорганізацію (оптимізацію) освітньої мережі буде проведено незалежно від бажання громадськості.
Мова йде про укрупнення навчальних закладів, створення освітніх округів, коли буде можливість мати один путній фізкабінет на декілька сіл. Це буде краще, ніж розпорошення коштів на 5 приладів для 5 шкіл. Інша справа, що громадськість вже звикла до недовіри до влади і сприймає будь-яке її рішення як вороже.
Насправді, все значно складніше, ніж просто вирішити питання з гімназією. Багато років РАЙВО підтримував малокомплектні школи. Але які знання там даються?
Рік оплачувалася робота вчителя, який навчав двох діток.
Одне із них не вміє навіть підписати зошита! Навряд, щоб батьки повставали проти закриття такої школи і переведення дітей туди, де їх дійсно чомусь навчать.
Lada
Резидент

Повідомлення Pravda » Суб лютого 12, 2011 6:57 pm

Тут пишуть, що гімназія - це вже не той заклад, що був при Затоці і вчителі "потікали". А які причини? Найбільшого занепаду гімназії чим при керуванні Шевченка (зятя Чипіжака) я не пам*ятаю: розвалив зв*язок з комбінатом, "вижив" сильних вчителів... Коли батьки добились, щоб його зняли, прийшов Бирзул і процес прогресу роспочався: участь у експерименті, активна наукова діяльність, естетичне оформлення приміщеня, "людське" ставлення до батьків та учнів. А що наше керівництво? Кабінет біології отромала Капітанівська ЗОШ (директор школи в партії Регіонів), інтерактивну дошку - ЗОШ №1 (там працює жінка голови районої ради, доречі в минулому теж вчитель гімназії, якого звільнили за знущання та образи над дітьми), а Гімназії що? Ящик крейди. Об*єднати два колектива - нонсенс, всіх невізьмуть. Будуть працювати брати, свати, а дійсно гарних спеціалістів "розіпхають" на села. Прикро, що найбільше постраждають наші діти, бо будуть відірвані від дійсно гімназійної родини...
Pravda
Чайник

Повідомлення pr0wler » Суб лютого 12, 2011 8:56 pm

Pravda написав:інтерактивну дошку - ЗОШ №1 (там працює жінка голови районої ради, доречі в минулому теж вчитель гімназії, якого звільнили за знущання та образи над дітьми)

Ха-ха, а чи не звідси ноги ростуть?
Віра Андріїївна, "учитель" хімії та біології, одна з найбездарніших викладачів, вирішила звести рахунки, забодавши рогами чоловіка цей навчальний заклад?
pr0wler
Новачок

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Новомиргород © 2008-2015