Економія бюджету на ДІТЯХ?!

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення magistr » Суб лютого 05, 2011 10:51 pm

+1
magistr
Ветеран

Повідомлення Ukrainech » Суб лютого 05, 2011 11:19 pm

magistr написав:дійсно..цікаво було б почути..а то ми не знаємо кого вважати,,ворогом народа,, ;)

Як може людина вважати коли мозок не співпрацює сам з собою. Це діагноз не виліковний.
Ті хто порушує писані і не писані закони безкарно і нищить все і всіх, а роботи з знаком + - ніякої. Тих хто живе за рахунок інших в матеріальному плані і енергетичному. І всю сволоту.
Ukrainech
Забанений

Повідомлення magistr » Нед лютого 06, 2011 12:18 am

...мда таку неадекватну людину треба ще пошукати....колоритний персонаж :|
magistr
Ветеран

Повідомлення Vodoliy » Нед лютого 06, 2011 6:09 pm

magistr написав:...мда таку неадекватну людину треба ще пошукати....колоритний персонаж :|

Таких неадекватів з сотню на район і шашками і порядок гарантований був б. За справедливість і про його сприйняття давно забули люди.
Як говориться - кожен має отримати своє сповна і навіть в три рази більше (як по Біблії), те що заслужив своїми діями і бездіяльністю і до сьомого коліна.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення magistr » Нед лютого 06, 2011 7:05 pm

мені вже набридли ці всі ,,патріоти,,що вміють тільки дома кулаком перед телевізором стукати...ось ти наприклад агітуєш,розповідаеш що кому як треба робити..і т.д..чистота націїї..а сам ти щось зробив на справі,крім цього всього флуду,було б цікаво почути..а розповідати то кожен вміє....
імхо
magistr
Ветеран

Повідомлення magistr » Нед лютого 06, 2011 7:16 pm

давай завтра зранку піднімай людей.збирай мітинг,розповіси свої ідеї,а люди,якщо щось путнє буде-підтримають.не сумнівайся
magistr
Ветеран

Повідомлення Vodoliy » Нед лютого 06, 2011 7:30 pm

Договорилися.
І зразу робимо як в Росії - http://autorambler.ru/journal/events/06 ... 560965641/
Тільки виловлювати будемо неадекватних вчителів по школах і відправляти на медогляд, та народних обранців.
Якщо психів буде визнано психами і їм дадуть інвалідність без права трудової діяльності це буде +1.
Кожна істота має говорити правду, і прямо в лице. Лише потім вона стає Людиною.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення Koketka » Пон лютого 07, 2011 8:47 am

Шановний, до чого тут школа, якщо діти не були виховані правильно в сім"ї, росли в батьків-алкашів чи прости(господи)... ?! Сім"я - це саме перше, що впливає на створення свідомості дитини, і вже потім (після 7-ми років) школа надає дитині ті знання, на які очікують батьки дитини. Не достукається вчитель, поки батьки не розкладуть все "по полочкам", що знання - це сила і т.д. Свідомий батько ще задовго до народження дитини вирішує в якій країні(місті) народжуватися дитині, рости, отримувати знання. І не так важливо, яка країна чи місто, а важливо, як буде діяти цей свідомий батько. Просто вийти на перехрестя і почати кричати і лаяти вчителів, чиновників і весь світ - це не по-чоловічому і не вихід!
Koketka
Модератор

Повідомлення Дюдюка » Пон лютого 07, 2011 9:05 am

Народ, не треба надмірного пафосу - школа, мовляв, погано, а гімназія - добре. давайте будемо об"єктивними.
на мою думку, об"єктивно те, що гімназія повинна існувати. по-перше, там інші умови конкуренції для дітей, треба показати себе на фоні не трієчників, а таких же розумників, як сам.
по-друге, вчитель завжди має орієнтуватися у викладенні матеріалу на середнього учня. у гімназії середній учень - і в школі середній учень - це різний рівень.
зробити класи для обдарованих дітей...
нічогго путнього з цього не вийде. бо раздолбайство - вкрай заразна штука...
але!
залишивши гімназію, слід зробити все можливе для того, щоб вона зростала! насамперед це - вимоги до вчителів...
а ще мені здається, що модель ліцею для старшокласників, та ще й з гуртожитком, була більш прийнятною для нашого району.
але це - моя особиста думка
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Пон лютого 07, 2011 9:18 am

Про першу школу: я навчалась в ній 8 років. На той час знання там давали чи не найсильніші вчителі в районі, медалісти завжди були "обтесані" з усіх сторін і їх не штампували так масово, як в другій школі. На останні два роки батьки перевели мене в ліцей (за часів Затоки), тоді так чинила більшість свідомих батьків. Більша половина педколективу тоді складалась з вчителів першої школи і це були сильні вчителі, деяким з них я вдячна і сьогодні. Інші - це були вчорашні молоді спеціалісти, які не мали права працювати погано, тому вони також викладались на повну. Всі мої спогади про ліцей - це лише приємні спогади. Яка причина, що раптом після 2000-ого року звідти "вижили" сильних педагогів і яка, на мою думку, потягла за собою те, що ліцей-гімназія вже перестав бути тим "кращим" і сильним навчальним закладом, що дітей туди вже не відбирають, як це було раніше, а зазивають. Можливо сьогоднішньому директорові не щастить тому, що була мала народжуваність, що в інших школах також мало дітей. Та й педколектив не такий вже й сильний (деяких знаю по навчанні в ВУЗі). А така "чистка" рано чи пізно мала бути. Наведення порядку це завжди добре для росту.
Koketka
Модератор

Повідомлення Vodoliy » Пон лютого 07, 2011 10:48 pm

Кокетка написав:Про першу школу: я навчалась в ній 8 років. На той час знання там давали чи не найсильніші вчителі в районі, медалісти завжди були "обтесані" з усіх сторін і їх не штампували так масово, як в другій школі. На останні два роки батьки перевели мене в ліцей (за часів Затоки), тоді так чинила більшість свідомих батьків. Більша половина педколективу тоді складалась з вчителів першої школи і це були сильні вчителі, деяким з них я вдячна і сьогодні. Інші - це були вчорашні молоді спеціалісти, які не мали права працювати погано, тому вони також викладались на повну. Всі мої спогади про ліцей - це лише приємні спогади. Яка причина, що раптом після 2000-ого року звідти "вижили" сильних педагогів і яка, на мою думку, потягла за собою те, що ліцей-гімназія вже перестав бути тим "кращим" і сильним навчальним закладом, що дітей туди вже не відбирають, як це було раніше, а зазивають. Можливо сьогоднішньому директорові не щастить тому, що була мала народжуваність, що в інших школах також мало дітей. Та й педколектив не такий вже й сильний (деяких знаю по навчанні в ВУЗі). А така "чистка" рано чи пізно мала бути. Наведення порядку це завжди добре для росту.

А хто всунув свою пихату сесртобратію в гімназію, і хто в 2000 року почав працювати на нищення гімназії на енергетичному і фізичному рівні з підтишка як чорти з мішка, хто колотив педагогами та учнями?
Ті що зараз колотять, тільки вже зовні. Психів потрібно ізолювати від суспільства і лікувати.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення magistr » Пон лютого 07, 2011 10:57 pm

вололій ти вже задовбав..що ти ходиш навколо..кажи імена,факти або хай модери закривають цю тему.цей флуд вже набридло читати
КАЖИ ЩОСЬ КОНКРЕТНЕ!
magistr
Ветеран

Повідомлення Vodoliy » Пон лютого 07, 2011 11:05 pm

Дюдюка написав:Народ, не треба надмірного пафосу - школа, мовляв, погано, а гімназія - добре. давайте будемо об"єктивними.
на мою думку, об"єктивно те, що гімназія повинна існувати. по-перше, там інші умови конкуренції для дітей, треба показати себе на фоні не трієчників, а таких же розумників, як сам.
по-друге, вчитель завжди має орієнтуватися у викладенні матеріалу на середнього учня. у гімназії середній учень - і в школі середній учень - це різний рівень.
зробити класи для обдарованих дітей...
нічогго путнього з цього не вийде. бо раздолбайство - вкрай заразна штука...
але!
залишивши гімназію, слід зробити все можливе для того, щоб вона зростала! насамперед це - вимоги до вчителів...
а ще мені здається, що модель ліцею для старшокласників, та ще й з гуртожитком, була більш прийнятною для нашого району.
але це - моя особиста думка

Батьки в гімназії мають обирати вчителів для своїх учнів разом з учнями. І обирати мають з усього району, найкращих. І в гімназії мають навчатися найкращі учні, найрозумніші і ті що бажають навчатися з розумними дітьми і прийматися в гімназію по вступних іспитах і співбесідах. А для тих кому всё пофік - відкриті двері інших навчальних закладів - дурдоми, інтернати, ЗОШ.
Vodoliy
Резидент

Повідомлення magistr » Пон лютого 07, 2011 11:10 pm

йо ма йо :38:
magistr
Ветеран

Повідомлення Vodoliy » Пон лютого 07, 2011 11:19 pm

magistr написав:йо ма йо :38:

Перебір? кинь курити.
Vodoliy
Резидент

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015