Пам"ятник ЛЕНІНА

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Чи потрібен нам Ленін у центрі Новомиргорода?

Так
1
13%
Ні
7
88%

Всього голосів : 8

Повідомлення magistr » Нед лютого 20, 2011 6:41 pm

водолій мабуть таке заразний..ти ,що чула,що хтось тут пропонував ставити памятники оліхархам?????
magistr
Ветеран

Повідомлення Lada » Суб лютого 26, 2011 9:53 am

Хочу заперечити Магістру:
Комуняки давали безплатну освіту, медицину, робочі і колгоспники мали будинки відпочинку та курорти.
Зараз попробуй лягти на тиждень у лікарню:
3 рази на день супчик - 1 картоплина й 3 крупини (люди їдять, бо не до всіх приходять відвідувачі та й гаряча ця бурда), вранці й в обід - "чай", а на вечерю - тільки кип"яточок, на кожен прийом їжі - півскибочки хліба. Підеш в аптеку - зроблять укольчик, не маєш коштів - обходься без нього.

Що молодь нікому не потрібна, це ж не проблема - скільки тієї молодості... Школи позакриваються, села вимруть... Он уже перед петроострівцями дилема: дітей або в ПТУ (сільській дитині вища освіта не обов"язкова?) або за 20 км на Коробчине
(хто возитиме тих 2-3 учнів?).

Але маємо бути щасливі: зате без комуняк!..
Lada
Резидент

Повідомлення КОМАНДОР28 » Суб лютого 26, 2011 12:39 pm

magistr написав:комуняку на гіляку.. і все..ніяких компромісів

І палачом звичайно будеш ти! На 10 млн. стругай гілляки,і почни з сусідів,і дойдеш до Києва,потім Москва, ,,И на зло мы всем буржуям,мировой пожар раздуем,, це ти винний ,що не почав боротися в 1920році на боці Махна з ,,советами,, В 1941-52рр на боці Бандери. І був би хероєм Украіни, і поставили б пам,ятник тобі. НЕ ти ставив, не тобі й руйнувати. Не подобається він тобі,обійди його. Завали краще свій туалет, бо він не ,,вписуеться,, в ЄВРО стандарт! Почни з себе! А ти чё, на МВФ ,,работаеш?,,А може сам комуніст? Так це не страшно! Не боісь.
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення КОМАНДОР28 » Суб лютого 26, 2011 12:46 pm

Lada написав:Хочу заперечити Магістру:

Комуняки давали безплатну освіту, медицину, робочі і колгоспники мали будинки відпочинку та курорти.

Я тебе повністю підтримую,ми ж не знаємо, жив він в наш час чи ні? Може він тільки має 20 років,наше життя по книжках учив??? А хто його знає!
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення КОМАНДОР28 » Суб лютого 26, 2011 1:01 pm

magistr написав:.а ти говориш-ленін,
ЛЕНІН пишеться з ВЕЛИКОІ літери, так вчить історія!
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення КОМАНДОР28 » Суб лютого 26, 2011 1:07 pm

magistr написав:гмм...я особисто не знаю в городі ні однієї родини,яку б на зачепила комуняцька репресивна машина..моя родина також не виняток

З цього місця,,поподробнее!!!,, Де,коли і як??? А чому і за що ?Ждуть всі зацікавлені .
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення Spec » Суб лютого 26, 2011 1:23 pm

Мені теж цікаво було б
Spec
Бувалий

Повідомлення Lada » Суб лютого 26, 2011 2:23 pm

Командор: "Може він тільки має 20 років,наше життя по книжках учив??"

Хтозна, може й так, але мені щось такі книжки не дуже потрапляють на очі.
Взагалі, страшні речі можна тут прочитати. Водолій, наприклад, втішається з жебрацьких пенсій. Не знаю, хто ти є, скільки тобі років, Водолію, бажаю, щоб старість твоя була квітучою, але спочатку поживи, переживи, отримай і тоді вже тішся... А ось так брутально не треба висловлюватися. Від старості засобів ще не знайшли, тож цього не оминути жодному не вдасться. А те, що ти сидиш перед компом і маєш змогу клепати дописи - чи не старших заслуга? Де був би ти, якби не ті, хто був у окопах, кого вбивають ради їхніх орденів подібні тобі?

А може, ти просто провокатор?! Нормальна людина не може мати в душі такої гиді...
Lada
Резидент

Повідомлення Spec » Суб лютого 26, 2011 9:25 pm

:21: А й справді Vodoliy чого ти "вечно не доволен жизнью", звідки така ненависть до людей?Дивись побільше мультфільмів..............а може ти комуніст
Spec
Бувалий

Повідомлення magistr » Нед лютого 27, 2011 12:41 am

КОМАНДОР28 для мене слово,,ленін,,взагалі пусте місце,не те,щоб його писати з ВЕЛИКОЇ літери..а про те,що ти судиш скільки мені років-я скажу тобі,що я ще помятаю комунізм без книг,як ти висловився...а тебе я знаю в реалі,правда не особисто)))..не буду я перетворювати цю тему на флуд,як ти із Spec.як ви перетворили вже основну масу на форумі,що те і читати не хочеться.. :02: просто знаю наперед,що з вами ці дебати ні до чого не приведуть :|
magistr
Ветеран

Повідомлення magistr » Нед лютого 27, 2011 12:45 am

..наприклад ти Spec-від тебе один флуд на форумі...куди не глян на яку тему скрізь-бла-бла-бла :|
magistr
Ветеран

Повідомлення КОМАНДОР28 » Нед лютого 27, 2011 10:14 am

magistr
Я не хочу ні з ким лаятися , тим паче з тобою, але мене ,,глючить,,по повні програмі наше відношення до людей. Комуняки, дебіли,уроди,ідіоти,,, Це ми про себе. А так же само і ті німці про нас думають, і вся Європа,куди ми так хочемо,а завтра будемо плакать! Я був тільки в піонерах і комсомолі. Надіваю в травні на св,ято комсомольський знак, так дітки на нього зглядаються, ім цікаво! А пам,ятник Леніну і сам скоро розвалиться! І проблема сама вирішиться! :11:
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення КОМАНДОР28 » Нед лютого 27, 2011 10:54 am

magistr написав:..а тебе я знаю в реалі

Мені дуже приемно,приходь та познайомимось!
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення magistr » Нед лютого 27, 2011 12:35 pm

КОМАНДОР28 написав: А пам,ятник Леніну і сам скоро розвалиться! І проблема сама вирішиться! :11:

хочиться вірити..пригадується не так вже й давно в листопадові ремонтували памятник :04:
magistr
Ветеран

Повідомлення Spec » Нед лютого 27, 2011 3:29 pm

magistr написав:хочиться вірити..пригадується не так вже й давно в листопадові ремонтували памятник

Та щось не видно, що його ремонтували.............а флудом ти називаєш те,що я висловлюю своє бачення сьогодення? про те що "геніальні ідеї" які виникають у когось не такі вже і геніальні, це форум на якому вільно спілкуються і викладають свої думки, от я це і роблю.......слово "Magistr" ще нічого не означає .........хто насправді розумний той не показує цього, (а не всі несуть"флуд", один я розумний)
Spec
Бувалий

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Новомиргород © 2008-2015