Платна парковка в Новомиргороді

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення magistr » П'ят червня 18, 2010 9:15 pm

цікаво було б знати-хто цей форум спонсує?якщо міська рада,тоді все ясно...тоді вся ваша заангажованість зрозуміла.якщо ж комент видалите,або забаните,то ваш форум і віхтя соломи не вартитий :12:
magistr
Ветеран

Повідомлення Admin » Суб червня 19, 2010 7:57 am

Не оригінально. Вже багато хто питав, не пам'ятаю тільки в яких темах. Відповідаю ще раз: сайт ніхто не спонсорує, і він не має ніякого відношення до жодного з органів влади Новомиргорода, так що можна сміливо критикувати всіх, хто цього заслуговує. За таке тут не банять. ;)

magistr написав:слухай, кокетка, судячи із твоїх коментів - в мене є підозра, що ти ї парковщиця...
Ага, це точно вона, я теж її впізнав :03:

Стосовно парковки: ну, не вписується вона в загальну картину Новомиргорода, що б там не казали її прихильники. Ви спочатку зробіть нормальні дороги, а потім уже вимагайте грошей. А так - привели більш-менш до ладу єдиний острівець (та й той не без участі власників сусіднього магазину) - і вже бігом платіть. Цікаво, якщо все-таки колись зроблять капітальний ремонт вулиці Леніна - проїзд по ній теж буде платним?
Admin
Site Admin

Повідомлення Koketka » Суб червня 19, 2010 8:10 am

Ха-ха-ха... magistr, ти мабуть не перечитав повністю цю тему, отож почитай зверху... А якщо впадло, то нагадаю: якщо ти водій і їздив по Карла Маркса ще до появи парковки, то пам"ятаєш, як важко було проїхати вранці цією вулицею раніше. Навіть після появи забороняючого знаку зупинки "бидлота", що ходила на базар, залишали свої машини по всій вулиці. А тепер можна порівняти рух вулицею. Ті, що жаліють ту гривню (чи скільки, я не знаю, тому що не маю ніякого відношення до парковки, я просто за порядок), вже не залишають свою машину на проїжджій частині. Оскільки тепер зранку біля РБК не припаркуватись, думаю вони тепер паркуються там. А по Карла Маркса тепер можна вільно рухатись, і дуже часто там можна побачити патрульну машину, за що плюс нашому ДАІ, тому що відлякують тих, хто хоче зупинитись під знаком заборони зупинки. От я і зробила висновок: оскільки знак і парковка відлякують порушників, то я за парковку (читай - я за порядок)!
Koketka
Модератор

Повідомлення magistr » Суб червня 19, 2010 6:46 pm

причому тут платна парковка до знака ,який забороняє стоянку по карла маркса?цікаво ..вплинула не парковка платна,а захмарні штрафи....а наші жидки скористались ситуацією і зробили платну парковку на площадці до якої не приложили ні копійки..а робив це в основному Булков.а на рахунок ,,за що плюс нашому ДАІ ,,я бачу,що ти просто не мала з цим справи і не знаєш,який бардак твориться на наших дорогах.це просто повний даішний ,,безпредел,,і якщо ти так за правила,то чому ви пішоходи,як барани,біжете через дорогу де заманеться,а не по зебрі?на рахунок ,,бидлота,,....роблю висновок,що ти людей не поважаєш.в основной масі по вулиці ставали всі,до тих пір пока не провели капітальний ремонт Карла Марса,чим звузили вулицю..

імхо.бидлота не ставила там машини-бидлота ті,хто нами керує і їхні прихвостні
magistr
Ветеран

Повідомлення magistr » Суб червня 19, 2010 6:51 pm

..а на рахунок козаків-даішників інфо для роздумів.кожен даішник повине в день здати мін.8 протоколів.мін штраф 250 гр.мін 250*8=2000гр.на добу.це 40000гр в місяць.і то це по самим скромним розрахунках.це не враховуючи хабарі.тепер думайте.... :08:
magistr
Ветеран

Повідомлення КОМАНДОР28 » Нед червня 20, 2010 4:37 am

А все таки ми не КИІВ, щоб гроші брать за парковку. Для Новомиргорода це сильно "круто". Давайте з 25червня(після того як поставимо пам,ятник Шевченку Т.Г. в Златополі) пересядемо всі на "веліки",перестанемо курить і пить пиво,водку і будемо ждать, а що ж тоді...А чё,слабо??? А може тоді вони вже за кислород? Ідея моя,запатентовано!!!
КОМАНДОР28
Активіст

Повідомлення Koketka » Нед червня 20, 2010 10:46 am

А тому, що співпало так, що займати проїжджу частину перестали лише після оголошення парковки платною: паркуватися на обочені не можна, для цього парковка є. А штрафи вже підняли пізніше. Згодна, можливо це також вплинуло. З ДАІ мала справу неодноразово і зробила висновок, що завдяки нерозумним водіям даішники почали перегинати палку. Якщо ти не порушував нічого, то тебе ніхто не змушує тикати 20 гривень для уникнення протоколу. Щодо пішоходів - завжди пропускаю їх на переходах, навіть не на переходах іноді, коли бачу, що ззаду нікого не затримую, по місту ніколи не перевищую 40 км на год, а в даній ситуації, коли дорога в нас ніяка, швидше 20 км їхати не вдається, тому мені і не важко пропустити перебігаючого пішохода, бо прекрасно розумію, що зебр для пішоходів не вистачає, не скрізь вони є, де мусять бути.
Стосовно бидлти: як ще можна назвати водіїв, які свідомо порушують правила дорожнього руху, коли вони стають там де не можна, коли повертають без включених поворотів, коли, виїжаючи на головну, роблять вигляд, що тебе не помічають, коли їх ображає, що якась там жінка за кермом хоче їх обігнати і створюють для неї аварійну ситуацію... Бидлотою я називаю лише цю категорію водіїв, нормальних і розумних людей я дуже поважаю! Слава Богу, що таких у місті більшість.
Свою думку стосовно тих, хто нами керує, я висловила раніше в іншій темі.
Стосовно даішників: згодна, вони не завжди праві і єдині, хто "росте на асфальті". Але ж і давати їм привід не треба.
Koketka
Модератор

Повідомлення magistr » Нед червня 20, 2010 11:47 am

слухай,в мене є підозра,що ти в міській раді працюєш...це правда?тут вирахувати не так і важко..не так і багато вже в нас жінок катаються на ,,копійці,,по місту :) .тоді все зрозуміло..
magistr
Ветеран

Повідомлення Koketka » Пон червня 21, 2010 11:23 am

:) Трошки не потемі... Я дуже щаслива, що не працюю в державній установі і своє відношення до держслужбовців давно описала в іншій темі. Навть не уявляю, хто там їздить на копійці і мені не цікаво, тому - то була не я. Але сама їздила до минулого літа на копійці, зараз катаюсь на іншій машині.
Повернемося до теми платної парковки: я тут довго думала... Не паркуйтеся на ній, думаю, якщо міський голова чи бухгалтер вміють рахувати гроші, то дуже скоро порахують, що тримати паркувальника, якому потрібно платити зарплатню, для міського бюджету не вигідно, якщо звичайно паркувальник не родич мерові чи т.д., як працюють в наших держустановах на мою думку більше 90% не потрібних працівників.
Koketka
Модератор

Повідомлення magistr » Пон червня 21, 2010 1:36 pm

:17:
пардон!
magistr
Ветеран

Повідомлення Koketka » Сер червня 23, 2010 8:27 am

Да ладно, че там.
Дивно, але вже сьогодні на парковці було мало машин.
Koketka
Модератор

Повідомлення Hrin » Сер червня 23, 2010 10:42 am

Значить, тему читають! І всі тебе послухалися - не паркуватися там!
Hrin
Бувалий

Повідомлення Koketka » Чет червня 24, 2010 9:06 am

"В споре рождается истина"...
Хоча сьогодні на парковці знов було напівпорожньо, але біля парковки було забито (я вже почала задумуватись), можливо не вистачає присутності Абрамова?
Koketka
Модератор

Повідомлення magistr » Пон червня 28, 2010 9:49 pm

Лен,ну чому тебе так тяне людям нашкодити...що тобі той Абрамов?хвилюєшся за їх,,план до двору,,? :|
magistr
Ветеран

Повідомлення Koketka » Вів червня 29, 2010 8:56 am

Знов ти помилився, назвавши мене Лен, але я на це не ображаюсь, мене хвилює непорядок на дорогах, важко їздити, коли так багато порушників...
Koketka
Модератор

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

Новомиргород © 2008-2015