Дві "Новомиргородщини"

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Яка "Новомиргородщина" вам більше до вподоби?

Колишня з редактором Пісковим В.
2
6%
Теперішня з редактором Стояновим Ю.
9
26%
Нова з редактором Пісковим В.
13
38%
Всі
4
12%
Жодна
6
18%
Мені байдуже
0
Немає голосів

Всього голосів : 34

Повідомлення konduktor » Суб січня 24, 2009 1:41 pm

Чогось мені здається шо Fikys2 не іначе як колега Піскового. І тільки тому можу зрозуміти чого його так р'яно захищають. З приводу того що
Fikys2 написав:при радянському союзі наше місто стало відомим завдяки пану Пісковому
- це вже манія велічія якась. Прямо більше небуло чим прославитись. По поводу Стоянова - я його зовсім не захищаю, він мені не родич. Він я думаю туди не рвався, його туди поставили от він там і сидить. Він дійсно не професіонал.
Я думаю не стоє виясняти особисті стосунки і переходити на особистості. Давайте подивимось по справх обох редакторів - чия газета буде краща і цікавіща та в кого буде більший тераж. А то ми так скоро і перелаємося через них.
konduktor
Новачок

Повідомлення walter » Суб січня 24, 2009 5:42 pm

Fikys2 написав:Нажаль такі особистості як walter дуже вузько міркують...
зате ти мислиш дуже широко і об"єктивно. тільки чомусь всі твої "доводи" зводяться до того, що Пісковий герой а Стоянов ні на що не здатний. це ти називаєш широтою мислення?

я реально оцінюю результат праці обох редакторів з точки зору взятих ними на себе обов"язків. газета Стоянова виглядає досить пристойно після проголошеного "ми будемо намагатися робити газету кращою". а от газета Піскового ну аж ніяк не тягне на "ми покажемо вам справжню Новомиргородщину". скромніше треба бути, панове...
до речі, знову мій прогноз справдився, "Новомиргородщина з ПіВ" таки подорожчала :P
walter
Модератор

Повідомлення Fikys2 » Пон січня 26, 2009 9:41 am

konduktor - Респект, повністю з тобою згоден, а з приводу твого припущення "Чогось мені здається шо Fikys2 не іначе як колега Піскового. І тільки тому можу зрозуміти чого його так р'яно захищають." мушу тебе розчарувати, просто такі речі які були мною написані до цього, про заслуги пана Піскового, знає кожний бо місто у нас маленьке а новини такого масштабу тим більше на той час \СССР\ - запамятовуються, і цим як на мене, потрібно гордитись і це зовсім не вихваляння та препідносення Піскового. А з приводу Стоянова теж згодний, що поставили його туди й робить собі там по маленьку, головне щоб у нього хватило клепки одуматись якщо його керівники накажуть йому, ну скажемо йти купатись в ополонці...А взагалі як ти сказав "А то ми так скоро і перелаємося через них." - підтримую, я за. walter ну по перше ми з тобою на ти не переходили, а по друге з приводу широти мислення та його об"єктивності то тільки сліпий не бачить "заслуги" Стоянова, не буду говорить про Піскового так як до цього приводив ряд прикладів і моментів за які дійсно готовий пожать йому руку і сказать що він дійсно щось зробив для цього району - а тепер ПИТАННЯ шановні а що ж зробив Стоянов бо я щось не згадаю, з нетерпінням чекаю відповіді. З приводу подорожчання - в країні криза, знаєте? І walter - шановний не порівнюйте ПП з держструктурою ви випускаєте зі своєї уваги, коли критикуєте багато моментів...[/b]
Fikys2
Новачок

Повідомлення konduktor » Пон січня 26, 2009 9:16 pm

Fikys2 написав:такі речі які були мною написані до цього, про заслуги пана Піскового, знає кожний бо місто у нас маленьке а новини такого масштабу тим більше на той час \СССР\ - запамятовуються, і цим як на мене, потрібно гордитись і це зовсім не вихваляння та препідносення Піскового
А чомуж тоді газета Піскового на своїх шпальтах повністю розгромила презентацію кінофільму Жовни "Маленьке життя"? Його фільм зайняв призове місце на фестивалі, є визнамий зарубіжними фахівцями? Хто ще з Новомиргородців знімав фільми за власним сценарієм та залучав до акторської гри місцевих жителів? Чомуж один лише пан Пісковий не сприйняв дану роботу та не порадів успіху свого земляка. Невже жаба задавила?

Доречі, Жовні присвоїли звання "заслужений діяч мистецтв України"
konduktor
Новачок

Повідомлення Fikys2 » Вів січня 27, 2009 3:27 pm

Ну шановний konduktor на рахунок цього вже не скажу бо не знаю, але якщо брати в корні це питання то воно аж ні як не відноситься до цієї теми форума. Хоча оскільки ми вже зачепили цей момент - скажу що Жовна теж особистість в районі і завдяки його діяльності про наше місто теж багато хто дізнався. Що саме цікаве в нашому районі багато талановитих та перспективних людей, нажаль тільки "завдячуючи" багатьом факторам в нашому житті, де кого не так сприймають де кому просто не дають розвиватися в своїй діяльності, а в декого просто не вистачає коштів на втілення свого професіоналізму в життя, от так і виживаємо. Але ж рано чи пізно це має колись скінчитись і сподіваюсь що в нашому районі, та й не тільки в нашому, перестануть один одному заважати, як розвиватися так і існувати.....
Fikys2
Новачок

Повідомлення konduktor » Сер січня 28, 2009 2:38 pm

Fikys2 написав:якщо брати в корні це питання то воно аж ні як не відноситься до цієї теми форума

А чому це воно не відноситься до теми форума? Це питання було висвітлене в газеті Піскового, а ми саме газети та їх публвкації і обговорюємо.
konduktor
Новачок

Повідомлення Fikys2 » Чет січня 29, 2009 4:08 pm

Ну тоді вибачаюсь не знав, не бачив цього номера. А чому Пісковий на своїх шпальтах повністю розгромив презентацію кінофільму Жовни "Маленьке життя" навіть не маю уявлення, мабуть логічніше булоб запитати це у самого Піскового, от Вам і реальна можливість звернутись до Газети з "ПіВ" з цим запитанням
Fikys2
Новачок

Повідомлення Admin » Чет січня 29, 2009 4:34 pm

konduktor написав:Це питання було висвітлене в газеті Піскового, а ми саме газети та їх публвкації і обговорюємо.
Абсолютно точно підмічено! Обговорюємо не ОСОБИСТОСТІ Стоянова та Піскового, а саме ГАЗЕТИ та ПУБЛІКАЦІЇ в них.

Стаття про Жовну, дійсно, справила негативне враження. Чесно кажучи, досі не можу зрозуміти мотивів її написання. Не хочеться вірити, що це була банальна заздрість, скоріше просто невдала піар задумка, про яку її автори, можливо, навіть жалкують зараз, оскільки популярності вона газеті не додала...

Стосовно підвищення ціни на обидві газети, то, думаю, це аж ніяким чином не вплине на їх популярність. Хто купував, той і продовжуватиме купувати, а ціна в 50 коп. за теперішньої інфляції - це вже навіть не смішно :15:
Admin
Site Admin

Повідомлення konduktor » Сер лютого 18, 2009 8:15 pm

Щоб не бути упередженим, хочу поділитись враженням від Газети "Новомиргородщина" (із Стояновим)№7 від 13.02.2009р. Відразу видно, що газета вийшла в п'ятницю 13! :( Маю на увазі статтю Олени Белінської "Ми теж не ликом шиті". Прочитавши її відразу хочется переіменувати на "Голь на выдумки хитра". :P авторка пише "Від себе можу додати ідею на випадок, якщо вас «записали»: людина, яка втратила роботу, перед тим, як стати на облік у центр зайнятості, може у сільраді написати заяву про відмову від ведення особистого селянського господарства. Хай його веде хто хоче – жінка чи чоловік, діти, батьки… І після написання такої заяви у відповідному розділі Погосподарської книги робиться запис про припинення ведення особистого селянського господарства. Відповідно немає більше жодних перешкод для того, щоб отримувати матеріальну допомогу". Хто вона така ця Олена Белінська? Хто дав їй право давати такі непрофесійні поради? :12: І чому людина, яка закликає інших до протиправних дій не несе за свої слова жодної відповідальності? :08: Я вважаю, що робота працівника газети висвітлювати події, а не давати свої доморощені поради. :13: Хто знає - напишіть ким працює в газеті ця Белінська. Бо свої поради вона надає в кожній статті на будь-яку тему. :17:
konduktor
Новачок

Повідомлення walter » Чет березня 05, 2009 6:21 pm

робота в неї така. ;) не знаю ким вона працює (думаю журналістом), але її "плодовитості" можна тільки позаздрити: нещодавно якийсь випуск складався майже цілком з її матеріалів :04:
walter
Модератор

Повідомлення Fikys2 » П'ят березня 06, 2009 3:54 pm

Бо більше нема кому працювати. :12:
Fikys2
Новачок

Повідомлення aborigen » Суб липня 11, 2009 1:09 pm

Давно шось тут ніхто не писав. Шо новенького є про газети? Судя по голосованню у Піскового газета краща?
aborigen
Активіст

Повідомлення walter » Вів липня 21, 2009 9:16 pm

та ні, то фанати Піскового колись були дорвались до голосування :17:
моє враження про його газету не змінилось. хоча ні, мабуть все-таки змінилось на ще гірше, оскільки додалося розчарування: пройшло вже 9 місяців, а її колектив так і не спромігся "розродитися" бодай на щось варте уваги. :12:
я давно вже перестав регулярно її купувати, а якщо й попадає до рук, то "читання" займає декілька хвилин. заголовки, оголошення і гороскоп - ось і все, що читаю.

а ще мене дуже нервує рубрика "страшне перо не в гусака". про цей випадок народна мудрість говорить: „не шукай пилинки в чужому оці, коли не бачиш колоди в своєму”. ;)
walter
Модератор

Повідомлення Koketka » Сер липня 22, 2009 9:22 am

Щодо останньої події з нашими ДАІшниками: подивимось в якій газеті про це напишуть :P
Koketka
Модератор

Повідомлення Raptor » Нед січня 31, 2010 6:51 am

walter написав:to aleksander і Ко
Натомість ми отримали:
а) набридле вже зведення рахунків з "кривдниками";
б) нескінченне переливання з пустого в порожнє, самопіар;
в) рекламу комуністів, телепрограму та ще декілька нікому не потрібних і не цікавих речей...

+100... просто газета - рупор піскового, хочем - пишемо, хочемо - пусті сторінки випускаємо... в принципі цого досить щоби вигнати... і вірно зробили
Raptor
Резидент

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015