Дві "Новомиргородщини"

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Яка "Новомиргородщина" вам більше до вподоби?

Колишня з редактором Пісковим В.
2
6%
Теперішня з редактором Стояновим Ю.
9
26%
Нова з редактором Пісковим В.
13
38%
Всі
4
12%
Жодна
6
18%
Мені байдуже
0
Немає голосів

Всього голосів : 34

Дві "Новомиргородщини"

Повідомлення Admin » Суб листопада 01, 2008 12:38 pm

Сьогодні новомиргородців чекав сюрприз: замість однієї "районки" можна було купити аж дві! Виявилося, що В. Пісковий дійсно "пішов щоб повернутися", і зараз випустив перший номер газети під назвою "Новомиргородщина з Пісковим і Вороніною".

Всі, хто цікавиться життям Новомиргорода, мабуть, знають про перипетії, які відбувалися останніми місяцями з районною пресою, тому не буду їх зайвий раз переповідати. Питання в наступному: газет потрібно "чим більше - тим краще" чи "краще менше, та краще"?
Востаннє редагувалось Admin в Нед листопада 23, 2008 11:21 pm, всього редагувалось 2 разів.
Admin
Site Admin

Повідомлення studentessa » Суб листопада 01, 2008 4:32 pm

А де ти її знайшов? Щось я ніде в продажу її не бачила, :15: а хотіла б почитати. Розкажи хоч, що там, є щось цікаве?
studentessa
Активіст

Повідомлення walter » Нед листопада 02, 2008 10:57 am

Мені теж принесли додому, я сам здивувався. :04: Ввечері глянув у супермаркеті - дійсно, нема в продажу (та й навряд чи буде).
Враження від газети приблизно таке ж, як і від першого випуску Стоянова. :02:
Зміст можна переповісти в двох словах: перша полоса - інтерв"ю з Пісковим, друга - реклама якогось чергового "чудодійного" препарату, третя - телепрограма, четверта - оголошення, гороскоп і т.п.

Щоправда, в інтерв"ю прозвучало багато обіцянок стосовно того, що незабаром газета стане дуже цікавою і правдиво висвітлюватиме новомиргородські новини. Хотілося б вірити...
walter
Модератор

Повідомлення Admin » Пон листопада 03, 2008 11:37 am

Те, що газета з'явилась - безперечно плюс (тим більше, що видаватиметься вона не за наші з вами гроші, тобто ми, в будь-якому випадку, нічого не втрачаємо). Конкуренція - це завжди добре. А от чи зможе вона заробити на своє існування в умовах Новомиргорода - це вже питання. Адже на одному ентузіазмі, як відомо, далеко не заїдеш
Admin
Site Admin

Повідомлення walter » Сер листопада 05, 2008 8:35 pm

В цьому випадку має місце не стільки ентузіазм, скільки бажання помститися і "втерти носа" райраді. До речі, хто звернув увагу на те, що в першому ж випуску було розміщено аж два повідомлення (чи оголошення) від міськради? Чи не станемо ми свідками того, що мер візьме дітище Піскового під своє крило (можливо навіть з певним фінансуванням)?

Скоріш за все, нова газета буде обливати брудом районну владу, так як зараз це робить газета Стоянова відносно міської. В чому впевнений на 100% - так це в тому, що нам, читачам, буде цікаво дізнатися правду (чи хоча б її частину) про всіх, хай для цього навіть доведеться потратити 1грн замість 0,5 на тиждень ;)
walter
Модератор

Повідомлення Admin » Чет листопада 06, 2008 10:46 pm

Абсолютно незалежна районна газета - це утопія, в яку навряд чи хтось по справжньому вірить. Елементарна математика: тираж у 2000 примірників (за умови 100%-ної його реалізації) принесе аж 1000 грн. За 4-5 випусків на місяць це буде приблизно 4500 грн. Хай ще пару сотень за рекламу набіжить, але ж з цієї суми треба левову частку віддати за папір і друк, заплатити реалізаторам... А те, що залишиться, поділити між колективом як зарплату...

Тут хочеш не хочеш, а треба шукати якогось спонсора. А з тим, в свою чергу, треба розраховуватись... свободою слова.
Admin
Site Admin

Повідомлення walter » Суб листопада 08, 2008 3:18 pm

тираж у 2000 примірників

А написано що 3407. Думаєш трохи завищили для того щоб "произвести первое впечатление"? ;) Як на мене, не найкращий спосіб.

Абсолютно незалежна районна газета - це утопія

Думаю, це розуміють всі (а в першу чергу - сам Пісковий). Він трохи "передав куті меду", створюючи такий ажіотаж навколо свого звільнення. Було дуже багато шуму і сотрясіння повітря, а в результаті вийшов... пшик. Від першого номера його газети я чекав значно більшого ніж те, що отримав. :02:
walter
Модератор

Повідомлення ZET-UA » Нед листопада 09, 2008 8:36 pm

Пісковий убив би всіх якби створив телеканал на якому транслювали ДОМ2 або якусь іншу х....ню а так коштів комуністів вистачить на 5 номерів не більше
ZET-UA
Новачок

Повідомлення walter » Пон листопада 10, 2008 12:25 pm

Думаєш, не протягнуть і до Нового року? :43: А може комуністам такий піар сподобається і вони виділять енну суму з партійного бюджету? Вони ж такої реклами вже давно не отримували: рідна картинка в 1-му номері (та ще й червоного кольору :02: ), репортаж на пів-полоси, поздоровили з -річчям великого жовтня та й адреса їхня постійно світиться...

Другий номер Піскового вийшов не набагато кращим за попередній: знову переливання з пустого в порожнє, обіцянки ("Ми покажемо Вам справжню Новомиргородщину"...), знову суцільний негатив (не розумію тільки чим завинив Жовна) і ніякої інформативності.

Якщо вважати це другим раундом то його знову виграв Стоянов. Особливо сподобалася стримана (без зайвих епітетів) відповідь-привітання конкурентам. :21:
walter
Модератор

Повідомлення studentessa » Сер листопада 12, 2008 9:30 pm

А я не розумію кому заважає друга районна газета? Чому її не можна ніде знайти в продажу?
studentessa
Активіст

Повідомлення walter » Суб листопада 15, 2008 7:45 pm

Та нікому вона не заважає. Просто "Новомиргородщина з Пісковим і Вороніною" поки що не внесена до каталогу видань, тому листоноші не мають права її розносити, а кіоски "Укрпошти" - продавати. А те що супермаркети чи хто там ще, відмовляються її реалізовувати, то до цього слід було бути готовими. Така вже доля опозиційної преси :15:
Шукай на базарах та розкладушках міста ;)
walter
Модератор

Повідомлення 2GARIN » Сер листопада 19, 2008 10:22 pm

А я навіть незнав шо є дві "Новомиргородщини"?? :10:
2GARIN
Резидент

Повідомлення Admin » Чет листопада 20, 2008 11:20 am

Не переживай сильно, ти нічого не втратив. Дійсно, незважаючи на багаторічний досвід, нова-стара "Новомиргородщина" Піскового поки що дещо програє "дилетанту" Стоянову, якому треба віддати належне: всього два чи три "бліни комом", і зараз уже газета нічим не поступається тій, яку видавав Пісковий. Сподіватимемося, що незабаром "Новомиргородщина з Пісковим та Вороніною" стане дісно цікавим виданням, хоча назву, як на мене, можна було придумати й кращу ;)
Admin
Site Admin

Повідомлення 2GARIN » П'ят листопада 21, 2008 6:12 pm

Щож поробиш,такі зараз в нас люди вже сперечаються за любу посаду,головне щоб був доход.
2GARIN
Резидент

Повідомлення konduktor » Суб листопада 22, 2008 7:21 am

Нова газета із Пісковим і Вороніною - фігня. :02:
Не знаю, хто йому писав стару газету, бо цей "дебют" не те, що не професійний, а просто срам якийсь. :17:
konduktor
Новачок

Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015