Медицина в Новомиргороді

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Повідомлення lisa » Суб січня 31, 2009 12:51 am

Олександр Васильович ставить пломби? Казали, він в хірургічному кабінеті.
lisa
Резидент

Повідомлення Koketka » Суб січня 31, 2009 9:30 am

Може ми говоримо про різних Олександрів Васильовичів? Я всіх лікарів не знаю, кабінет також не пам"ятаю. :17: Той, у якого я була, пломби ставить, і досить непогано, моя вже півроку тримається ;)
Koketka
Модератор

Повідомлення Koketka » П'ят травня 22, 2009 10:39 am

Хотілось би знати думку батькі щодо вакцинації дошкільнят, чи варто ризикувати і робити манту проти туберкульозу?
Koketka
Модератор

Повідомлення Gou_Nax » Сер липня 01, 2009 3:10 pm

СКАЖУ ОДНО......и это факт...
к нашим врачам можно обратиться только тогда,когда надо кого-то залечить до смерти....

ПОЛНЕЙШие профаны своей профессии...это жутко,но это факт...
Я чесно боюсь,и не доведи до этого попасть в нашу больницу....((((
так говорю,так как несколько раз я был связан с ней,в итоге я просто ехал,пусть не к лучшим спецам,но все же,в Кировоград....Где проходил лечение.....

ФУУУ,короче..только аспирин им выписывать и все :12:
Gou_Nax
Чайник

Повідомлення zoy_ya » Чет липня 02, 2009 1:41 pm

А як у нас народжувати, хтось підкаже? Чи відразу орієнтуватись десь на Кіровоград?
zoy_ya
Чайник

Повідомлення Гість » Чет липня 02, 2009 5:50 pm

Сразу Кировоград в хутшем случае Малая Выска у моей кумы первого ребенка можно сказать что убили
Гість

Повідомлення Дюдюка » П'ят липня 03, 2009 8:01 am

Чули, минулої ночі, кажуть, ще одне дитя в пологовому померло...
Може, краще народжувати без лікарської допомги, вдома? Жарт. Просто цікаво, хтось колись притягне лікарів до відповідальності, чи у них є привілей убивати без відповідальності? :06:
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » П'ят липня 03, 2009 9:09 am

Мабуть, місто у нас дуже маленьке, всі всіх знають, тож не наваджуються судитись між собою, щоб не давати привід для пліток, типу: рожениця не слідкувала за своїм здоров"ям під час вагітності і тепер спирає все на лікарів.
Іноді дійсно краще мати справу з незнайомими людьми. Потім і до відповідальності без сумнівів можна притягнути, якщо все влаштовує - віддячити.
Koketka
Модератор

Повідомлення Дюдюка » П'ят липня 03, 2009 10:15 am

Щось дуже багато у нас таких безвідповідальних...
Так не буває
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Hrin » Пон серпня 17, 2009 10:46 am

Травмував ногу два тижні тому. Серйозно так травмував, проштрикнув іржавим цвяхом. Це було в суботу, в неділю їду в лікарню, у відділення швидкої. Кажуть, що травматолога немає, нічим допомогти не можуть. Ну, кажу, рану я вже обробив, мені б зробити укол від стовбняка - хто зна, які там бацили були. Нема вакцини, кажуть. Уже півроку в усьому районі немає. Навіть за гроші купити ніде. Був у Києві, пішов у поліклініку, мене там трохи помурижили за некиївську приписку, але укол усе-таки зробили.
Лікарі, мабуть, не винні в тому. Але від того не легше.
Hrin
Бувалий

Повідомлення barbos » Пон вересня 14, 2009 8:51 pm

потрібно об'єднуватись в громадський рух і запитати в наших славетніх "гіпократів", чому вони скаржаться вимагають в хворих гроші за лікування.ми ж платимо податки а їм з них зарплатню? чому держава вирішує покращити матеріальний стан лікарів за наш рахунок ?
barbos
Чайник

Повідомлення Дюдюка » Вів вересня 15, 2009 9:48 am

У Кіровограді в лікарні швидкої медичної допомоги є лікарняна каса. але там є ентузіасти, які цим займаються. сенс такий - кожен бажаючий може "застрахуватися і сплачувати якусь фіксовану суму. але у випадку якихось проблем ліки для нього є, та ще й за цінами виробника. правда, ліки безкоштовно - на маленьку суму, але вигідно вже тим, що решта ліків - дешевші. У Кіровограді лікарень багато, тому така каса - не дуже популянра. А раптом ляжеш в іншу лікарню. У Новомиргороді - хай би просто заснували! А то тільки плачуться - нема, нема...
Дають туди, де є господар. а де тільки дві стопки юристів - то хай самі роші шукають.
А страждаємо ми.
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Вів жовтня 20, 2009 7:49 am

Яка відверта стаття про дармоїдів в нашій лікарні, і дуже доречна, наприклад для мене ця стаття відкрила очі. А як щодо професійних якостей цих лікарів, хтось стикався?
Koketka
Модератор

Повідомлення Дюдюка » Вів жовтня 20, 2009 8:07 am

З Сірантом як з лікарем навряд чи хтось тут стикався :)
А Калініченко, кажуть, був непоганим лікарем... Знайомі у нього лікувалися
Дюдюка
Модератор

Повідомлення Koketka » Чет січня 14, 2010 11:34 am

На мою думку громадську експертизу в нашому місті вже давно потрібно було провести не лише в закладах охорони здоров"я, а й в усіх бюджетних установах. Очистка роботи працівників цих установ дуже необхідна, і взагалі очистка кадрів пішла б на користь бюджету району і міста. Дуже вже багато там "сидить" народу, які мало того, що просто сидять, ще й "возмущаються" коли мусять виконувати свою роботу. На днях мала справу з однією такою з пенсійного фонду, а до районної ради не підійти як до кам"яної фортеці. Розумію, вам мало платить держава, але ж ніхто вас не тримає, пошукайте роботу в іншому місці, а на ваше місце з вашою зарплатнею народу знайдеться багато, отож обслуговуйте нас, хоча б тому, що з наших податків ви отримуєте зарплатню! Бо чекатиме й вас експертиза!
Koketka
Модератор

Поперед.Далі

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015