Аптеки міста

Новини, проблеми, досягнення

Модератор: walter

Аптеки міста

Повідомлення Koketka » Пон листопада 28, 2016 2:40 pm

у приваті попросили розмістити інформацію:

"Чи така вже й "Чесна"?

Одразу хочу сказати, що моє повідомлення не носить наміру когось "обливати багнюкою", швидше інформаційно-попереджувальний характер. Тому що, коли хворієш, рахуєш не лише гроші. Коли хворіють наші дітки, потрібно самому ставати не тільки мамою, а й фармацевтом...

Та це лірика. Щодо даної аптеки, була в ній тричі. Першого разу не розчули назву ліків, дали на свій розсуд. Вдруге, запитавши двічі про вік дитини, все рівно дали дозу втричі більшу. Третій, він же й останній (чесно, тому що страшно купувати ліки у неосвічених людей в білих халатах), пропонували ліки для дорослого, обманувши, що дитячого аналогу не існує, мотивуючи дати просто меншу дозу...

Дякую цій аптеці за науку, за життєву науку."

А що ви думаєте з цього приводу?
Koketka
Модератор

Re: Аптеки міста

Повідомлення PIKABU » Вів листопада 29, 2016 2:59 pm

З цього цього приводу ми думаємо, що дітям треба давати ibuprofen при болю, paracetamolo від жару. Не перевищуючи ані дози, ані мінімального часу. Антибіотики дітям можна давати ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ОГЛЯДУ ПЕДІАТРА, ТА ВІДПОВІДНОГО РЕЦЕПТУ!
PIKABU
Резидент

Повідомлення Koketka » Сер листопада 30, 2016 9:42 am

на скільки мені відома, у автора посту був лікарський рецепт, а обурення викликало саме некомпетентність персоналу аптеки.

а можливо якісь певні наміри... на моїй пам"яті було багато різних випадків при купівлі ліків. один з них, сумнівів немає що це саме намір, випадок купівлі ліків у аптеці лікарні, яку ми кличемо "хірургією". медсестри попередили, що маю перевіряти, чи всі ліки видав аптекар за наданим мною списком. тому я перевірила відразу після оплати, звірившись з чеком. недодані пару ампул виявила, ввічливо повідомила аптекарові і та вибачилась, що дуже "затуркана". але ж чомусь медсестри мене попередили :(
Koketka
Модератор

Повідомлення PIKABU » Сер листопада 30, 2016 1:28 pm

А наскільки я зрозумів з написаного, ліки куплялися без рецепту. Бо як тоді "перший раз не розчули назву ліків і дали на свій розсуд ".
Це той випадок коли купляють ліки, бо подруга посовітувала.
PIKABU
Резидент

Повідомлення PIKABU » Сер листопада 30, 2016 1:38 pm

Але нікому спуску не давать. І всегда, даже після скандалу першим казать " Дякую, допобачення" Тоді світ зміниться на краще. :)
PIKABU
Резидент

Повідомлення Koketka » Чет грудня 01, 2016 9:34 am

у автора посту був рецепт, тому й таке обурення.

Іноді фішка з ввічливістю проходить, а іноді ввічливість сприймається як "лоховство", як з таким хамством боротись?
Koketka
Модератор

Повідомлення casio » П'ят грудня 02, 2016 10:48 pm

Koketka написав:у автора посту був рецепт, тому й таке обурення.

Іноді фішка з ввічливістю проходить, а іноді ввічливість сприймається як "лоховство", як з таким хамством боротись?

Можна написати скаргу , на тих продавців . Бо як на мене скандали тим базарникам в білих халатах до одного місця , а як позбавляться роботи то хоч відчуватимуть незручності від життя без зарплати і гешефту із обдурених покупців .
casio
Активіст

Повернутись до Життя району

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Новомиргород © 2008-2015