ФК «Вентура+» – цьогорічний переможець Турніру на Кубок «Велти»

У щорічному Турнірі на Кубок ТОВ ВКФ «Велта» цього року участь взяли 4 команди – «Вентур+» (Новомиргород), «Зеніт» (Петроострів), «Легіон» (Новомиргород) та «Союз» (збірна сіл Турії, Листопадового та інших футболістів). Змагання проходили цього року по круговій системі – оскільки участь брали лише чотири команди, то кожна зустрілася на полі з усіма претендентами на кубок.

Але подивитися було на що – у зв’язку з тим, що правила турніру не встановлюють суворих обмежень на участь у наших командах легіонерів, на поле вийшли не лише місцеві спортсмени, але й відомі в області гравці з Новоукраїнки, Смоліного – і навіть з Черкаської області. Все вирішували фінансові можливості спонсорів команд та особисті зв’язки їхніх тренерів і гравців.

За результатами попередніх зустрічей цілих три команди набрали по 6 очок – «Зеніт», «Легіон» та «Вентура+», проте «легіонівці» не пройшли до фіналу, оскільки за різницею забитих і пропущених м’ячів мали найгірші показники.

Фінальна зустріч «Зеніту» й «Вентури+» була принципово важливою для обох команд. «Вентурівцям» важливо було відновити свою гегемонію на рідному стадіоні – адже у попередній зустрічі петроострівська команда без особливих комплексів перемогла загальновизнаного лідера районного футболу з рахунком 2:1. Цього разу новомиргородська команда до матчу підійшла значно обачніше, ніяких різких рухів, ніяких необдуманих вчинків, всі атаки продумані й – пожвавлення настало тільки після того, як у наприкінці першого тайму у ворота «Зеніту» закотив перший м’яч Антон Румянцев.

У другому таймі вже відбувалася фактично гра в одні ворота – «Зеніт» одержав ще два голи, і «вентурівці», втішившись рахунком 3:0, напевне, пробачили свою попередню поразку.

Тепер – про позитив заходу.

Насамперед треба зазначити, що наявність кожного турніру – це стимул для усіх футбольних команд триматися в тонусі.

Другий позитивний момент – виважене суддівство. Начальник відділу молоді й спорту райдержадміністрації Віктор Туз був його головним арбітром, який дуже гарно утримував агресію футболістів у рамках спортивної – і не грав ні на чиєму боці. Власне, завдяки цьому турнір був цікавий – усі мали шанси на перемогу, а вже як цими шансами скористалися – інше питання.

І нарешті – абсолютно всі команди одержали від спонсора турніру ТОВ ВКФ «Велта» подарунки. Зважаючи на той факт, що забезпечення місцевих команд досить таки скромне, футболісти при заміні один одному навіть передавали футболки, щоб якось дотримуватися командної кольорової гами – усі подарунки були дуже доречними. І будемо сподіватися, що допоможуть підготуватися до наступного футбольного турніру, який обов’язково відбудеться у 2017…

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019