Фермер Загородній вибачився перед Сергієм Тарасовим: “рейдером не називав і статтю не замовляв”

Історія, про яку нещодавно розповідав наш сайт, несподівано отримала своє продовження. Нагадаємо, що фермер з Новомиргородського району звернувся до регіонального офісу «Свободи» з проханням захистити його врожай від нібито наїздів «рейдерів». Його підтримали, але потім з’ясувалось, що В.Загородній вчинив самозахват земельної ділянки, що орендується холдингом «Агроспецсервіс».

Наразі фермер висловив бажання озвучити свою позицію щодо цих подій через ЗМІ: «Ми вирішили питання мирним шляхом. Потиснули один одному руки, знайшли спільну мову і розійшлись. Питання вирішене. Більш того: ми спілкувались особисто з засновником агрохолдингу С.Тарасовим, і я вибачився перед ним. Претензій до нього не маю жодних, і хотів би надалі співпрацювати з очолюваним ним підприємством. У них впроваджуються потужні європейські технології, сіються якісні гербіциди, дорогий посівмат. А ми поки що замовляли дешевий посів мат. Тобто, є чому у нього повчитись, намагаємось підтягуватись до цього рівня.

А та інформація, яку розповсюдила «Свобода» – це зовсім не мої слова. Я до їхньої партії не належу, лише трохи допомагав їм на виборах по нашому району. «Рейдером» С.Тарасова я не називав, і статтю їм не замовляв».

Нагадаємо, на 26 вересня в Новомиргородському районі спалахнув земельний конфлікт, про який журналістам розповіли в Кіровоградському обласному осередку Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. За повідомленнями членів “Свободи”, онук отамана Холодного Яру Ларіона Загороднього – Віктор поскаржився, що представники аграрної фірми перешкоджають йому зібрати вирощений урожай поблизу с. Панчеве Новомиргородського району, і назвав інцидент рейдерським захопленням.

ugorod.kr.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019