Енергозберігаючі заходи впроваджують в школі мистецтв

16 квітня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко відвідав Новомиргородську районну дитячу школу мистецтв, де зараз розпочався заключний етап робіт з заміни старих вікон та нові енергозберігаючі.

Частину вікон було замінено ще минулого року, в цьому ж році буде встановлено енергозберігаючі склопакети в усьому закладі. Роботи проводяться за рахунок коштів районного бюджету, з якого виділено 280 тис. грн.

Очільник району разом з директором навчального закладу Аллою Гоменюк оглянули хід виконання вже розпочатих робіт в класах і залах навчального закладу та обговорили подальші потреби школи мистецтв.

Паралельно з встановленням нових вікон проводяться розрахунки для реконструкції ганку біля закладу та будівництва тут пандусу згідно існуючих нормативів і стандартів.

Олександр Олегович відзначив, що найболючішою проблемою закладу залишається опалення приміщення взимку. Зараз школа мистецтв і інші установи розміщені в сусідньому приміщені опалюються від центральної котельні і в силу технологічних причин забезпечити найвіддаленіші приміщення нормальним температурним режимом досить складно. Тому ця проблема перебуває на постійному контролі керівництва району і ряд напрацювань та пропозицій з її вирішення детально вивчені та будуть реалізовані найближчим часом

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019