Електрифікація Новомиргородського району

Гроші за людей не дорожчі! Саме так можна охарактеризувати ставлення місцевої влади до населення у селі Капітанівці. Довести це на прикладі? Будь ласка!

15 листопада у три сім’ї, які проживають по вулиці Лесі Українки в Капітанівці, прийшов… ні, не блакитний вогник газифікації, все куди простіше – сюди завітав вогник лампочки Ілліча!

Здавалося б, чого в цьому дивного? Але насправді до цього дня 4 роки люди користувалися переносками – протягували собі електропостачання від сусідів з паралельної вулиці. Причина – вулиця Лесі Українки – найновіша, сюди свого часу просто не встигли протягнути лінію електропередач ні за державні кошти, ні за кошти заводу. А потім розпочалися різноманітні реформи…

Втім, люди мають жити по-людськи, тим паче що одна з трьох родин, які проживають на околиці – багатодітна. З сільського бюджету на електрифікацію вулиці було виділено 10 тисяч гривень, решту доклали енергетики.

“Хочу висловити особливу подяку роботящим людям, які настільки оперативно працювали, що розпочали встановлювати стовпи у п’ятницю, а вже в суботу 600 метрів ЛЕП були готові і мешканці вулиці могли користуватися всіма перевагами нормального електропостачання,- зазначив сільський голова Володимир Ганоль. – І ще повинен підкреслити особливу роль начальника Новомиргородського РЕМ М.І. Бондаренка, який всіма силами сприяв здійсненню великої побутової мрії мешканців трьох будинків на околиці нашого селища”.

Олена Белінська,  “Новомиргородщина”.

 

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019