Допоможи Анжеліці

У соцмережі Фейсбук стартував флеш-моб “допоможи Анжеліці”, метою якого є зібрати кошти для лікування від онкозахворювання доньки учасника АТО, журналістки газети «Новомиргородщина» Анжеліки Вакуленко, яка наразі перебуває у Черкаському обласному онкологічному диспансері.

У рамках флеш-мобу користувачів фейсбуку закликають перерахувати 20 гривень на лікування цієї вродливої і сильної дівчини.

Вона вже одного разу поборола онкологію, проте стався рецидив. І непросту дорогу до життя дівчина проходить вдруге. Діагноз Анжеліки – Лімфома Ходжкіна 4б стадії, варіант з нодулярним склерозом. Анжеліка має витримати два блоки хіміотерапії. Вартість одного – 135 тис. грн. Кошти на перший блок вже знайшли.

Після звернення у фейсбуці небайдужі люди зібрали понад 13 тисяч гривень. Але це – лише 10% від суми, яку дівчині потрібно буде сплатити за лікування через місяць!

Після двох хімій на неї чекає контрольна томографія, і, якщо все піде як потрібно, а так і буде, то на Анжеліку чекає або ще 2 блоки хіміотерапії, або трансплантація кісткового мозку (180 тис.грн.). В залежності від результатів аналізів, на лікування необхідно зібрати ще майже 400 тис. грн.

Ресурси родини, яка уже поборола одного разу онкологію, наразі вичерпано. І зараз підтримати Анжеліку у її боротьбі можете тільки ВИ.

Допомогти красуні можна, перерахувавши кошти на картку «ПриватБанку» 5168 7572 9345 4486 на ім᾿я Вакуленко Анжеліки Олександрівни.

Новомиргородщина не раз демонструвала свою готовність боротися за життя кожної дитини й молодої людини, яка потрапила у скрутну ситуацію. Сподіваємося на вашу небайдужість і зараз.

У нашому районі зареєстровано 30 тисяч людей. Якщо кожен пожертвує навіть незначну суму, Анжеліка отримає свій шанс на третє народження.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018