Догляд за нігтями

Класичний, французький, американський – яких тільки видів манікюру не пропонують сьогодні салони краси. Як вибрати найефективніший і безпечний спосіб догляду за своїми нігтями?

Почнемо з класичного манікюру, як найбільш поширеного. В цьому випадку кутикула – шкірка навколо нігтя – видаляється за допомогою ножиць або кусачок. Тому такий вид обробки нігтів ще називають вирізним.

Якщо такий манікюр вам зроблять в салоні, руки збережуть доглянутий вигляд днів десять. Якщо робите манікюр самі і при цьому не дуже акуратні і терплячі, можлива травма: шкірка ушкоджується і з’являється кров. Негайно обробіть ранку йодом.

До речі, саме через імовірність травми кутикули виник необрізний, або сухий манікюр. Його ще називають американським, тому що поштовхом до його винаходу послужила епідемія гепатиту в Америці. У поширенні захворювання звинуватили манікюрні салони, вірніше, погано дезинфіковані металеві інструменти.

Якщо вибрали американський манікюр, знайте, що шкірка у такому разі не обрізується зовсім, а лише відсовується закругленою паличкою з апельсинового дерева. Потім краї нігтьової лунки змочують спеціальним лужним розчином.

Такі рідини використовуються лікарями-дерматологами і є абсолютно нешкідливими. Концентрація калію і натрію підібрана оптимально і жодного опіку не станеться, а ось тонка шкірка зникне безслідно. Якщо робити такий манікюр регулярно, шкірка стає все більш тонкою і росте все повільніше.

Коли руки дуже занедбані, корисно поєднати обидва способи обробки нігтів. Якщо перший раз гарненько вирізати кутикулу, відразу ж обробити її лужним складом і потім робити лише сухий манікюр, руки швидко набудуть доглянутого вигляду і тоді достатньо буде відвідувати салон раз на тиждень.

Необрізний манікюр – процедура проста і комфортна: немає кусачок, які на декого наводять жах, та й вірогідність підхопити інфекцію виключена.

До речі, робити манікюр традиційний спеціалісти радять тільки в салонах, де є спеціальна апаратура для стерилізації з ультразвуковою обробкою інструментів – проводити стерилізацію майстер зобов’язаний після кожної клієнтки.

Якщо робите манікюр самі, ніколи не позичайте ножиці або щипці подрузі і самі чужими не користуйтеся. Якомога частіше протирайте власні інструменти медичним спиртом, навіть якщо ви єдина, хто ними користується.

Незалежно від того, якому виду обробки нігтів ви надаєте перевагу, в салоні вам можуть запропонувати манікюр de Luxe. Для цього руки по лікоть занурюють у теплу парафінову ванну. Це ефективне лікування для шкіри – невеликі тріщини, нерівності, шорсткості зникають дуже швидко, а шкіра стає гладкою і шовковистою.

Зараз усе більшої популярності набуває новий вид парафінотерапії для рук – парафанго. В цьому випадку до парафіну додається лікувальна грязь.

Після видалення парафіну можна приступати до французького манікюру. Це не якийсь окремий вид обробки, а всього лише декоративний манікюр. Край нігтя залишають світлішим, найчастіше білим, імітуючи природний вид нігтів, а саму пластинку забарвлюють контрастним кольором.

Якщо робите манікюр удома, ось декілька корисних порад, які допоможуть зберегти нігті красивими і здоровими. Коли нігті слояться, кришаться, перестають рости, не захоплюйтеся кальцієм: нігті можуть стати товстішими, але кришитися і слоїтися не перестануть. У таких випадках необхідна порада спеціаліста. Не обрізайте шкірку занадто часто: чим менше травмувати її щипцями, тим повільніше вона ростиме.

 

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019