Добра справа – на радість добрим людям

Дорога – це біда для більшості невеликих населених пунктів. А якщо цей населений пункт ще й віддалений від районного чи обласного центру, то уваги йому дорожники приділяють зовсім мало. Проте тут теж живуть люди, і їм теж регулярно потрібно їздити до райцентру, а відповідно – дорога є життєвоважливою артерією і для цих населених пунктів.

А якщо дорогу інтенсивно експлуатують ще й виробники різної продукції? Не секрет, що дороги наші не розраховані на сучасну техніку, бо будувалися кілька десятиліть тому.

Така ситуація склалася у Петроострові. Дорога, яка веде до цього села, зазвичай розбита.

Особливою проблемою стало те, що зацікавлена у гарному стані дороги найбільше сільська рада, бо люди йдуть до нас і просять вплинути на ситуацію, дорікають органам сільського самоврядування, – розповідає сільський голова Тетяна Єфіменко. – А повноважень для того, щоб хоч якось доглядати за цією дорогою, не має ні наша сільська рада, ні інші з тих, які розташовані по цій дорозі. Тому ми всі щиро вдячні фірмі «Горизонт» та її керівнику Віталію Коров᾿якову, адже за кошти цього підприємства була закуплена щебенева суміш, якою підсипали дорогу. За кошти підприємства «Горизонт» була найнята техніка, яка укатала цей відрізок шляху, щоб тут можна було їздити.

Віталій Вікторович з розумінням ставиться до наших звернень, і завдяки цьому Петроострівська сільська рада має сполучення з райцентром. Цю роботу оцінили вже й пересічні мешканці, і перевізники, які згадують ініціаторів проекту добрим словом.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019