Добігає завершення будівництво лікарської амбулаторії

У рамках проекту «Сільська медицина», ініційованого Президентом України Петром Порошенком, продовжується будівництво Панчівської сільської амбулаторії.

6 листопада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор здійснили робочу поїздку до с. Панчево, де ознайомились з процесом будівництва закладу для потреб жителів сільської місцевості. Роботи проводяться згідно затверджених графіків.

Вже зараз, на колись пустуючому місці в центрі села, маємо фактично готове приміщення майбутнього медичного закладу. Роботи проводяться паралельно, як будівельні так і з облаштування прилеглої території.

Зовні будівельникам залишилось лише встановити покрівлю на даху і упорядкувати територію. В середині приміщення проводяться роботи з шпаклювання стін, оздоблення необхідних кімнат плиткою та облаштування стелі. Приміщення спроектоване таким чином, що в ньому знаходиться і житлова частина – помешкання для лікаря. Ці кімнати будуть побутово облаштовані для зручного і комфортного проживання.

Оглянувши результати вже проведеної роботи керівники поспілкувались з представниками підрядної організації, що проводить будівництво. Згідно графіків роботи мають бути завершені в другій декаді листопада. За словами будівельників погодні умови зараз сприяють проведенню усіх видів робіт, тому здачу об’єкта в експлуатацію очікуємо вчасно.

Підсумовуючи побачене Олександр Сенченко відзначив, що цей проект перебуває на особливому контролі, як в районній так і обласні державних адміністраціях. Зараз в області вже триває будівництво декількох аналогічних амбулаторій одна з яких вже готова до експлуатації, на черзі ще декілька медичних закладів в тому числі і в нашому районі.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019