До уваги учасників зовнішнього незалежного оцінювання!

Українським центром оцінювання якості освіти завершено обробку реєстраційних документів осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року.

За територіальним розподілом та мережею пунктів тестувань Новомиргородський район визначений одним із восьми базових населених пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Кіровоградській області для абітурієнтів м. Мала Виска, Маловисківського та Новомиргородського району.

За даними Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, станом на 2 травня 2018 року пройшли процедуру реєстрації на ЗНО-2018 й отримали сертифікат 490 осіб, із них 356 учнів – випускники закладів освіти поточного навчального року, для яких результат зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, математики та історії України буде зарахований як результат державної підсумкової атестації.

В районі працюватимуть два пункти тестування 24 травня 2018 року з української мови і літератури на базі НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ДНЗ» та НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-ДНЗ» та 06 червня 2018 року з історії України на базі НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ДНЗ» всі інші тестування відбудуться у м. Кропивницькому.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спільно із міським, селищним та сільськими головами здійснюватиме централізоване підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів тестування.

Нагадуємо, що з 22 травня розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання та триватиме по 13 червня 2018 року.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання мають самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки http://testportal.gov.ua/, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, указаного в ньому та дізнатися заклад освіти в якому проходитиме зовнішнє незалежне оцінювання з певного предмета.

Допуск абітурієнтів до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання припиняється о 10 год. 50 хв. У разі запізнення абітурієнт не зможе взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні. Щоб вчасно прибути до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, радимо заздалегідь розрахувати час.

Пам’ятайте! На вході до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання Ви повинні пред’явити наступні документи:

– сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
– документ, що посвідчує особу (серія та номер якого зазначені в Сертифікаті);
– запрошення-перепустку.

У разі відсутності Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання або документа, що посвідчує особу, а також пред’явлення їх копій абітурієнт не буде допущений до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Козак Ю.О.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019