До уваги отримувачів житлових субсидій!

Управління соціального захисту населення Новомиргородської райдержадміністрації повідомляє, що отримувачам субсидії на житлово-комунальні послуги, у яких закінчується термін призначення, не потрібно повторно звертатися в управління соціального захисту населення для перерахунку на наступний період, не треба в черговий раз подавати заяву та декларацію.

Субсидія буде розрахована на наступний 12-місячний термін самостійно після отримання за запитами у відповідні інстанції усієї необхідної інформації (про доходи, склад сім’ї, платежі за комунальні послуги).

До управління соціального захисту населення звертатися за перерахунком субсидії та повторно подавати декларацію необхідно в окремих випадках: коли у користувачів змінилися джерела доходів чи склад сім’ї або протягом минулого календарного року ними було здійснено покупку на суму понад 50 тисяч гривень.

Щодо перерахунку субсидій на тверде паливо та скраплений газ, які призначаються на календарний рік, повідомляємо: тим, хто отримував таку субсидію в 2015 році, необхідно терміново звернутися з заявою за перепризначенням на 2016 рік. На сьогодні в області встановлено граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу, відповідно до яких розраховується субсидія на 2016 календарний рік в таких розмірах: вартість твердого палива – 1530,05 грн. за одну тонну та вартість скрапленого газу – 196,29 грн. за один балон. Інформацію про доходи отримувачів субсидій органам соціального захисту надаватиме Державна фіскальна служба України.

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Новомиргородської райдержадміністрації або за телефоном «гарячої лінії» 4-17-73.

Начальник відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Г.Вяла.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019