Діти – в центрі уваги!

Сьогодні у ділових колах дуже модно розмірковувати про «соціальну відповідальність бізнесу», яка є нормою для значної кількості провідних західних компаній. Не скрізь на теренах України бізнесу вдається зберігати репутацію соціально-відповідального, проте Новомиргородщині пощастило.

У самому Новомиргороді з міською владою співпрацюють компанії, які попри всі труднощі не словом, а ділом доводять – «соціальна» (тобто пов’язана із соціумом, із громадою) політика потрібна тут і зараз.

Насамперед мова йде про ТОВ ВКФ «Велта» та її генерального директора Андрія Бродського, голову ради директорів Андрія Ніколаєнка, ПСП «Бирзулове» та його керівника Василя Крикотненка, СТОВ «Агролан» та його директора Віталія Снісаренка, групу компаній «I&U group», очолювану Сергієм Тарасовим.

Вже кілька років поспіль у переддень Новорічних та Різдвяних свят на території Новомиргородської міської ради розпочинається «найсолодша, найпозитивніша і найулюбленіша акція» від соціально відповідального бізнесу. В рамках цієї програми у загальноосвітні та дошкільні заклади Новомиргорода навідуються помічники Святого Миколая аби кожній дитині вручити солодкий презент.

Цього року акція проходила з 19 по 28 грудня, за цей час солодкі подарунки отримав кожен навчальний та виховний заклад.

Вже з 19 грудня на новорічних ранках в усіх трьох корпусах дошкільного навчально-виховного комплексу «Калинонька» їх розпочали роздавати дітям. З94 посмішки та невимірно багато почуттів у активі міського голови Ігоря Забажана та спонсорів – саме стільки дошкільнят отримали солодощі у ДНВК «Калинонька».  Важливо, що бізнес та влада підходять до привітання юного покоління творчо. Заходи не перетворюються на банальну роздачу солодощів, а завжди мають мистецьке і виховне наповнення.

Наприклад, не тільки цукерками, але й казкою про Попелюшку вітав у районному будинку культури міський голова Ігор Забажан учнів 3-5 класів шкіл Новомиргорода та Златопільської гімназії 26 грудня. Музично танцювальна інтерпретація відомої казки Шарля Перро «Попелюшка» зібрала разом аматорів театрального мистецтва, танцювальні номери від професійних місцевих хореографів, вокальні партії у виконанні солістів міського будинку культури та клубів району. На одному подиху подивившись виставу, глядачі залишились задоволеними.

Не менш цікаво було юним новомиргородцям 27 грудня вживу поспілкуватись з велетенськими ляльками Кіровоградського академічного театру, коли в РБК проходило новорічне свято для близько чотирьох сотень школярів перших-других класів міських шкіл. Вітали малечу виставою «Пригоди у крижаному королівстві».

Анімаційну виставу, на яку були запрошені діти працівників комунальних підприємств та установ, робітників бригади благоустрою, юні глядачі переглядали вже у залі засідань міської ради. Актори міського будинку культури розважали присутніх протягом години.

І після кожної вистави міський голова, звернувшись з теплими словами привітань, пригощав усіх присутніх школярів солодкими подарунками.

Свято було б скромнішим,якби не благодійники!

Святковий настрій значною мірою залежить від того, які сюрпризи очікують на нас. А для сюрпризів потрібні банальні гроші.

Вже традиційно солодощами молодше покоління новомиргородців забезпечується завдяки співпраці ТОВ ВКФ «Велта», ПСП «Бирзулове» та міського голови Ігора Забажана. Цього року спонсори виділили по 20 тисяч гривень на придбання пакунків у допомогу міському бюджету, витрати якого на святкування Нового року склали близько 70,0 тис.грн.

Загалом, 1100 дітей взяли участь у передноворічних гуляннях на території Новомиргородської міської ради та отримали солодкий подарунок, з них 394 дошкільнят та близько 700 учнів шкіл міста.

Комплекти солодощів були сформовані спеціально для маленьких новомиргородців, асортимент і якість цукерок приємно вражали.

Дива у Новорічну ніч – щоб весь рік сповнювався чудесами!

Немало цікавого чекало на дітей в останній день 2017 року на центральній площі, що сяяла цього року яскравіше, завдяки додатковим елементам світлової декорації та вищій ніж зазвичай головній ялинці міста. Із захопленням спостерігали вони за магічним танцем вогню від театру вогню «Сварожичі», а серед щасливців, що придбали квитки та виграли в лотарею теж було чимало зовсім юних новомиргородців.

За NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019