День сім’ї у дружньому колі родин Новомиргородщини

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. За ініціативи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на Новомиргородщині цей день святкують у формі районного сімейного фестивалю.

У цьогорічному фестивалі «Сім’я – найбільша цінність України» взяли участь 19 родин із усіх куточків Новомиргородщини, які представляли сімейні виступи, відеопрезентації про власні сімейні цінності та традиції.

Це був прекрасний фестиваль, – розповідає одна з учасників дійства Олена Борисньова. – У наш час так мало сімейних заходів! А цей день привернув увагу до тих людей, які не живуть сьогоденними пристрастями, а працюють над створенням родини – і в них все виходить!

Організатори не перевантажували учасників – кожна родина повинна була презентувати свою родину, свій побут і традиції, а також показати один номер з художньої самодіяльності. Лише один номер! Але наскільки різними виявилися сім‘ї, їхні таланти! Всі мали змогу побачити сім‘ї, у яких люди підтримують один одного і надихають на нові звершення. Це дуже багато для популяризації традиційних цінностей українських родин.

Одним з найпопулярніших місць під час фесту стала фотозона – колектив РЦДЮТ створив рамку для світлин, щоб кожна родина могла створити фото на згадку про цей прекрасний день.

Заклади освіти Новомиргородщини презентували лепбуки (розвивальна книга для подачі навчального матеріалу), спрямовані на формування сімейних цінностей у підростаючого покоління, заснованих на українських традиціях. Практичні психологи проводили консультації та заняття, щодо підтримки та налагодження гармонійних стосунків в родині.

Із Міжнародним днем сім’ї присутніх вітали перший заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Людмила Чорномор, керуючий справами Новомиргородської районної ради Віктор Гурічев та начальник відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча.

Дякуємо всім учасникам фестивалю за гарно проведений час та родинну атмосферу заходу.

Марія Мікель.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019