День, коли ми згадуємо про тих, про кого варто пам’ятати завжди

1 грудня – Міжнародний День інвалідів. Це не свято – це нагадування всім, що біля нас щодня перебувають ті, хто потребує нашої підтримки й допомоги.

NB побувала у цей день у школі у спецшколі-інтернаті І-ІІІ ступеню для дітей з вадами слуху, який відвідали представники багатьох організацій, зокрема – районного центру зайнятості, районного центру дитячо-юнацької творчості та компанії «Велта».

Гості прийшли не з порожніми руками – з запрошеннями на профорієнтаційне тестування. З подарунками – діти, які відвідують гурток «Тістопластика», подарували виліплену власноруч картину, а представник ТОВ ВКФ «Велта» Олександр Лазарєв пообіцяв постійну підтримку від компанії та передав у школу аудіосистему (як правило, всім здається, що в такому закладі вона не дуже потрібна, але ж вади слуху бувають різні – і чимало дітей чують, наприклад, на 50% чи на одне вухо).

Найголовнішим для дітей, звичайно, був вияв уваги – гостям тут завжди раді, для них підготували неабиякий концерт – з танцями, піснями, які виконувалися мовою жестів, а також театральною постановкою за мотивами мультфільму «Жив-був пес». Кадр заключного номеру ви бачите на фото – ось таким буває життя, коли з самісінького дитинства потрібно встояти всупереч обставинам.

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019