Де ховаються покемони у Новомиргороді?

Інтерактивне полювання на покемонів захоплює все більше молоді. Сенс гри – мандрувати різними місцевостями, відстежуючи на смартфоні позначених на мапі покемонів. Творці вигадали цю гру з метою вивести молодь надвір, не відриваючи її від гаджетів. Можна було б багато розказати про те, як ловити цих персонажів, наскільки обачними треба бути, щоб не потрапити, наприклад, під автомобіль (такі прецеденти в інших містах вже були). Але ми акцентуємо увагу на іншому.

Гра «ПокемонГоу» має і просвітницький характер. Мандруючи будь-яким населеним пунктом, молоді люди можуть ще раз ознайомитися з місцевими памʼятками. І якщо вже гра захоплює весь світ, то треба уважно подивитися, в якому стані усі ті самі памʼятки у нашому місті, адже якщо їх піарять на весь світ – то й ми маємо приділити їм хоч якусь увагу.

Не можна сказати, що NB відстежила всі позначені у грі визначні обʼєкти, проте що побачили – про те розповімо.

І розпочнемо з фонтану на центральній площі. На мапі пошуку покемонів він ще у старому дизайні – зараз виглядає дещо по-іншому. Якщо після введення в експлуатацію він дійсно щовечора демонструватиме світлове шоу, то порівняння однозначно буде на користь нового фонтану.

Танк «ІС-3» на постаменті. Наша вічна цінність – для того, щоб його не соромно було показати, досить боротися з чагарниками навколо постаменту й періодично підфарбовувати техніку. І танк діти обсідають щодня й без інтерактивних рекомендацій.

У Златополі на карті пошуку покемонів позначений памʼятник Тарасу Шевченку.

Будівля старої лікарні, так зване Цегляне диво, як би ми нею не пишалися, на карті пошуку покемонів відсутня. Може, причина банальна – стан приміщення неідеальний, а покемонів ловитимуть діти – не приведи, Господи, щось трапиться. Але – це ще один знак для того, щоб замислитися, що і в якому стані ми передамо наступним поколінням, якщо перевірені часом цінності не мають права на існування на карті цінностей сучасної молоді?

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019