#Бойкот_ціні_на_пальне!!!

По всій Україні пройшла акція протесту “Бойкот ціні на пальне”. 3 9 до 10 ранку 11 жовтня водії зупинялися на дорозі і сигналили, висловлюючи невдоволення підвищенням цін на пальне для автомобілів.

За словами організаторів акції, її мета також попередити про неприпустимість погіршення рівня життя звичайних громадян, що обов’язково станеться через підвищення вартості перевезень, які зарахуються у собівартість продукції і ляжуть тягарем нових високих цін на плечі споживача – нас з вами.

В Новомиргороді також до акції, яку ініціювала ВО «Авто-Євросила», долучилися водії автівок та навіть мотобайків.

Ініціатори попереджувального, і як вони самі наголошували, мирного протесту, обрали місце його проведення в центрі міста не випадково. Поруч магазини “Континент”, АТБ, міський ринок, звуки сигналів та сирени, які видавали їхні автомобілі, долітали до приміщень владних структур та поліціі. В надії, що їх почули, учасники акції роз’їхалися. Та в разі відсутності позитивних результатів обіцяли провести більш масштабніші та дієвіші акції.

Автомобілів, власники яких взяли участь в акції, було не дуже багато, хоча їхня колона розтягнулася від перехрестя до “Континенту” в два ряди. Але протестувальників підтримували сигналами водії автомобілів, що проїздили мимо та й перехожі, розуміючи, що це спільна справа.

В Україні набирає обертів “паливна лихоманка”. Ціни на бензин, дизель і автомобільний газ ростуть другий місяць поспіль. Тільки за останній тиждень бензин і дизельне пальне подорожчали на 1 грн/л. На деяких заправках бензин А-95 коштує вже дорожче 35 грн, а дизельного пального немає взагалі, напевне чекають нових цін.

То чого ж чекати нам, якого чергового поліпшення, Нових цін на природний газ, епектроенергію, комунальні послуги? Напередодні зими буде в самий раз.

Юрій Стоянов. (Новомиргородщина)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019