Благодійність – це прекрасно! У прямому смислі слова…

У приміщенні районного будинку культури відбувся яскравий і вишуканий захід – благодійне шоу «Танцюю для тебе». Організаторами програми виступив міський будинок культури, спонсорами, які надали учасникам шоу подарунки, стали підприємці Лев Хачатрян, Віктор Третяк, Василь Федоренко, Тетяна Ткач, Наталя та Василь Кучеренки, Тетяна Скиданова, Світлана Шилова, Уляна Федорова, Вадим Можний, Оксана Приймак, Андрій Поліщук, Оксана Вітко.

Це вже не перший благодійний захід, який проводить колектив МБК разом з усіма однодумцями, які готові сприяти благодійності. І слід зазначити, що якщо минулого разу на фестивалі «Берег надій» було зібрано 505 гривень, то цього разу сума пожертв перевищила попередній збір майже в шість разів – голосуючи за кращу танцювальну пару, люди накидали у сім пронумерованих скриньок 2962 гривні! Ці кошти волонтери розділили порівну між чотирма дітьми, які борються з онкозахворюваннями.

Найбільше зібрали, зрозуміло, король і королева шоу – Олександр Волков та Марина Горіцька. Їхню патріотичну танцювальну композицію глядачі оцінили у 941 гривню. А судді присвоїли цій парі перемогу у номінації«Зіркове рандеву».

Кожна танцювальна пара одержала свою переможну стрічку з вказівкою номінації. Олександр Панченко та Людмила Третяк стали кращими у номінації «Чарівність і зваба», Микола Нейбургер та Тетяна Коваленко – у номінації «Полум’яна пристрасть», Станіслав Криворучко та Олена Бєлова – у номінації «Харизма і шарм», Віталій та Ніна Чернуха – «Ексклюзивний унісон», Богдан Бондаренко та Валентина Яцейко – «Романтичний вояж», Володимир Юхимчук та Олена Усачова – «Шалений тандем».

Напевне, багато хто з вас побачив у переліку знайомі прізвища – ви й не знали, що вчителі, медики, чиновники можуть танцювати на великій сцені? А виходить, що заради високої мети людина може значно більше, ніж сама від себе могла очікувати.

Завершилося шоу виходом на сцену найактивніших глядачів – організатори запропонували і їм станцювати! Звичайно, всіх глядачів вивести на сцену було б неможливо. Зате у залі залишилося досить людей, які аплодували молодим артистам.

– Нам дуже приємно, що так багато людей прийшли на цей захід, – зазначає директор міського будинку культури та одна з учасниць благодійного шоу Людмила Третяк. – Була заповнена вся зала і чимало глядачів спостерігали за виступом кожної пари з балконів. Значить, всім було цікаво і ми недарма затіяли цей благодійний марафон. Я кажу про марафон, бо це шоу не є останнім – ми сподіваємося зробити подібні заходи традиційними.

Міський будинок культури проголошує пошук учасників для наступних благодійних акцій. Хочете зробити добру справу? Хочете показати себе з несподіваного боку перед родиною, друзями, знайомими? Врешті – хочете потрапити на шпальти газети? Звертайтеся у міський будинок культури. Ми точно знаємо – всі люди талановиті! І у всіх є чим похизуватися! Приходьте – і ми зробимо з вас зірку!

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019