Білі починають і виграють!

6 червня у Новомиргороді на центральному стадіоні відбулася зустріч місцевого ФК “Вентура+” з фК “Арсенал” – так тепер називається футбольна команда з Новоархангельська.

Як і належить команді з такою войовничою назвою, та ще й одягнутій в чорну форму, що надавала значно суворішого вигляду, налаштовані гості були досить агресивно, що й показали на полі. При чому агресія була не лише спортивною – кілька разів на поле виходили медики, головний суддя активно жестикулював і, мабуть, пояснював, що під час футбольного поєдинку бити треба по м’ячу, але карток показав лише кілька, і то жовтих, які ненабагато змінили ситуацію.

Втім, не будемо про порушення – давайте про саму гру! Гольових моментів під час матчу було дуже багато. Глядачі тільки зітхали на трибунах: “Ой, куди ж він б’є мимо воріт! Ой, чого ж він вдарив так високо?! Ай-я-яй, прямо в руки воротарю!!!!!!!!” Більш розважливі спокійно зауважували: “Головне, щоб били…Колись та попадуть у потрібні ворота…” А через якусь хвилинку всі трибуни разом зіщулювалися, спостерігаючи за загрозою для воріт Новомиргородської команди: “Слава Богу, голкіпер взяв м’яч, “витягнув” з кутка, відбив…”. Треба сказати, що значною мірою цей поєдинок перетворився на двобій воротарів – хто краще захищатиме свої ворота. І обидва воротарі, гріх скаржитися, показали клас.

Першими наприкінці другого тайму відкрилися ворота “Арсеналу”. Власне, як їм було не відкритися, якщо троє чи четверо вентурівців за кілька метрів до воріт розіграли комбінацію, результатом якої був гол у виконанні Олександра Бестаченка? Його успіх до кінця першого тайму закріпив ще одним голом Віталій Деркач. А після перерви й “Арсеналу” посміхнулася примхлива футбольна фортуна – відчайдушна спроба голкіпера “Вентури+” Вадима Швеця витягнути м’яча з лівого нижнього кута воріт закінчилася невдачею…

Відчувши, що до нічиї зовсім недалеко, гості з Новоархангельська застосували оригінальну тактику – щось середнє між перебіжками і пластуванням. Назвемо умовно цю техніку перепадами. Гравець падає, призначають штрафний… Один удар – пас товаришу по команді – і товариш, мов послизнувшись на банановій шкуринці, падає також. Наступний штрафний і наступний пас… І так по 10-15 метрів просувався ФК “Арсенал” до наших воріт – а там, як назло, незговірливий голкіпер, який до кінця матчу більше не пропустив жодного м’яча.

А от Арсенал” отримав ще один гол… Але суддя його не зарахував, сумніваючись, чи перетнув м’яч заповітну лінію воріт.

Таким чином, футболісти обіцянку про перемогу в два голи виконали, але рахунок все одно 2:1. Що ж, головне, що на нашу користь…

Олена Белінська, “Новомиргородщина”

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019