Апеляційний суд підтвердив правоту Новомиргородської міськради

18 квітня 2017 року нарешті поставлено крапку в справі Аліни Жеребенко, колишнього завідувача міського дитсадка № 3 «Сонечко», проти посадовців Новомиргородської міської ради. Тож все по порядку.

В січні 2014 року Аліна Анатоліївна призначена на посаду завідувача Новомиргородського ДНЗ № 3. Як відомо, дошкільні навчальні заклади підпорядковуються органам місцевого самоврядування, в даному випадку – Новомиргородській міській раді. Саме міськрада створює належні умови для функціонування міських садочків та здійснює контроль за їх діяльністю. Тож не дивно, що 12 березня 2016 року комісією міськради у садочку «Сонечко» проведена перевірка щодо дотримання якості харчування вихованців.

У результаті перевірки виявлено масло вершкове з простроченим терміном придатності та зафіксовано факти порушення норм зберігання харчових продуктів. Відповідно до чинного законодавства та нормативних документів, що регламентують діяльність ДНЗ – посадова інструкція завідувача, Статут дошкільного навчального закладу, – до основних напрямків діяльності завідувача (Жеребенко А.А.) відноситься і організація харчування дітей, завідувач безпосередньо несе відповідальність за охорону життя і здоров’я дітей підпорядкованого навчального закладу. Тож цілком логічними в даній ситуації є дії посадовців міської ради – оголошення догани завідуючій ДНЗ – Аліні Жеребенко.

Правда, відповідного змісту розпорядження датоване аж 22 червням 2016 року, так як протягом квітня-червня завідувач перебувала на лікарняному, а потім у відпустці.

Вже в жовтні 2016 року Аліна Анатоліївна звернулася до суду з позовом про визнання протиправним та скасування розпорядження Новомиргородської міської ради від 22 червня 20126 року № 217 «Про оголошення догани Жеребенко А.А.». І ось, через півроку, 14 лютого 2017 року Новомиргородський районний суд, а 18 квітня і Кіровоградський апеляційний суд, відмовили в задоволенні позову Жеребенко А.А.

Перечитуючи рішення судів різних інстанцій, задалась питанням: а що було б, коли зіпсований продукт потрапив би на стіл малечі? А скільки таких фактів залишились не виявленими, а відповідальні особи уникли покарання? Дійсно, приводячи малюків до садочків, ми, батьки, довіряємо найцінніше – здоров’я і життя наших дітей. Прикро, що не завжди наші сподівання збуваються.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019