А ваша дитина вже була в оздоровчих таборах?

Літо – пора відпочинку й оздоровлення. За часів Радянського Союзу мало було дітей, які б хоч кілька разів не спробували оздоровитися у дитячих оздоровчих таборах – їх тоді називали піонерськими.

Тоді це було і весело і приємно, і доступно, а головне – діти набували здоров’я та навичок самостійного життя. Зараз багато хто з батьків навіть не замислюється над тим, що ця традиція жива, що хоч і не всі табори витримали випробування кризовими часами, але й на сьогодні існує чимало закладів, які готові зробити літній відпочинок дітей корисним і незабутнім.

Відділ у справах сім’ї, молоді й спорту наразі має можливість надавати путівки до дитячих оздоровчих таборів, розташованих як на території нашої області (де зручніше дітей провідати), так і на морських узбережжях. Цього року юні мешканці нашого району мають можливість поїхати відпочивати до Міжнародного дитячого центру “Артек” (Крим), “Молода Гвардія” (Одеса), а на території області існують попередні домовленості про оздоровлення дітей в таборі “Бригантина” (Новоархангельський район), “Лісова пісня” (Оникієве).
До табору “Молода гвардія” вже є путівки 20-відсоткової та 50-відсоткової вартості на зміну, що розпочинається 1 червня, а завершиться 21 червня.

Вартість путівки для різних категорій населення різна, є пільгові групи дітей, які мають право на безкоштовні путівки, є можливість придбати путівку за 20, 30 чи 50 відсотків від її вартості. Для прикладу, 20-відсоткова вартість відпочинку у “Молодій Гвардії” цього року становить 788,8 грн., а 50-відсоткова – 1972 грн.

Ознайомтеся з переліком пільгових категорій, які мають право на пільгове придбання путівок.

Отже, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту надає путівки:
Безоплатні:
– дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;
– бездоглядним та безпритульним дітям;
– вихованцям дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей (у тому числі і рідним дітям батьків вихователів чи прийомних батьків);
– дітям-інвалідам за відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування;
– дітям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;
– дітям, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
– дітям з малозабезпечених сімей, сім’ї які відповідно до чинного законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, у тому числі дітям з багатодітних сімей;
– дітям, які перебувають на диспансерному обліку;
– талановитим та обдарованим дітям – переможцям міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
– дитячим творчим колективам та спортивним командам.
Путівки з частковою оплатою у розмірі 20 чи 30 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або інших джерел, не заборонених чинним законодавством:
– дітям з багатодітних сімей, які не одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
– дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначеної категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого чинним законодавством;
– талановитим та обдарованим дітям – переможцям обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
– дитячим творчим колективам та спортивним командам;
– відмінникам навчання, при цьому середньомісячний сукупний дохід сімей, у яких виховуються діти зазначені категорії, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму для сім’ї, встановленого чинним законодавством.

Путівки з частковою оплатою у розмірі 50 відсотків вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків (осіб, які їх замінюють) або інших джерел, не заборонених чинним законодавством:
– талановитим та обдарованим дітям – переможцям районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад;
– дитячим творчим колективам та спортивним командам;
– відмінникам навчання;
– дітям, які є лідерами дитячих громадських організацій.
Словом, головне – бажання, причому не лише дітей, але й батьків. За довідками звертайтеся до відділу сім’ї, молоді та спорту Новомиргородської райдержадміністрації, який розташований поблизу районного будинку культури у приміщенні спортшколи.
Ми чекаємо на вас!

В. ТУЗ, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Новомиргородської РДА.
“Новомиргородщина”

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019