5 способів дізнатися розмір пальця для каблучки

Розмір каблучки, фото

Розмір каблучки – це її внутрішній діаметр в міліметрах. Стандартний розмірний ряд починається з 15 і закінчується 24, з кроком в половину міліметра: 15; 15,5; … 23,5; 24. Для жінок найпопулярніші з 16 по 18,5, всі інші – переважно чоловічі.

Є кілька простих методів дізнатися розмір пальця для каблучки в домашніх умовах.

За допомогою іншої каблучки

Візьміть зі своєї скриньки каблучку, яка підходить на потрібний палець. Якщо вона простої форми, то досить покласти її на аркуш паперу і окреслити коло всередині. Заміряйте діаметр – це і буде необхідне значення. Якщо прикраса складної форми, то прикладіть до неї лінійку і виміряйте найширшу внутрішню відстань.

Ниткою

Суть методу – дізнатися обхват пальця і обчислити його діаметр. Для цього нам знадобитися:

  • Нитка, бажано товста, синтетична, щоб не розтягувалася;
  • Ручка або фломастер;
  • Лінійка;
  • Ножиці;
  • Калькулятор.

Обмотуємо нитку навколо пальця, в місці з’єднання ставимо позначку маркером, або обрізаємо. Вимірюємо отриману довжину, ділимо на число π – 3,14. Отримуємо значення в міліметрах, це і є ваш розмір.

Для більш точного визначення намотайте п’ять витків. Тоді довжину необхідно розділити на 15,7.

Смужкою паперу

Даний метод більш точний в порівнянні з попереднім. Нам знадобиться все той же набір інструментів. Тільки замість нитки слід відрізати смужку паперу, шириною близько сантиметра.

Послідовність дій така ж. Обмотуємо смужку навколо пальця. На місці перетину ставимо позначку. Міряємо відстань до мітки і ділимо на 3,14. Важливо обмотувати щільно, але туго не затягувати. Також можна використовувати тканину або швейний сантиметр.

Шкільною лінійкою

Запропонований спосіб передбачає наявність лінійки з отворами різного розміру. Це свого роду шкільний пальцемір. Шляхом підбору визначте, який отвір комфортніше всього підходить. Виміряйте його діаметр – це і є необхідний розмір.

По ширині пальця

Цей метод один з найефективніших. Прикладіть руку до аркуша паперу. Окресліть палець з двох сторін, в місці, де буде носитися каблучка. Відстань між мітками і є потрібний розмір. Важливо використовувати тонку ручку, тримати її строго вертикально, щоб уникнути великої похибки.

Застосування деяких з методів на практиці, в домашніх умовах, можна подивитися на відео.

Що необхідно враховувати, щоб правильно визначити розмір пальця
 
Є кілька важливих факторів, які досить сильно можуть вплинути на точність вимірювання в домашніх умовах. Розглянемо головні.
 
Ширина каблучки. Від цього параметра залежить те, як слід округляти отримане значення. Якщо вибрана прикраса тоненька – округляємо в меншу сторону (16,2 означатиме 16 розмір). Якщо каблучка широка – округляємо до більшого (16,2 – 16,5).

Товщина суглоба дуже впливає на точність. У багатьох кісточка більша, ніж сама фаланга. Важливо, щоб каблучка одягалась досить туго, так як на фаланзі вона тиснути не буде. При використанні смужки паперу потрібно її змістити на суглоб.

Погода. У сильний мороз чи спеку відбувається значна зміна товщини пальців. Не рекомендується проводити виміри при таких умовах. Зачекайте, поки кровообіг прийде в норму.
 
Набряк. Баланс рідини в організмі безпосередньо залежить від часу доби. Найкраще проводити виміри в середині дня. Однак, якщо руки сильно набрякають вранці або ввечері, проведіть додаткові виміри. Цей фактор слід враховувати обов’язково. Інакше можуть виникнути проблеми, коли треба зняти прикраси перед сном або одягнути їх вранці.

Фізичні навантаження. Не можна міряти пальці після інтенсивних фізичних вправ або гарячої ванни. Необхідно почекати деякий час, дати рукам повернутися в нормальний стан.

Права чи ліва рука. Важливо не забувати, що розміри на правій і лівій руці можуть істотно відрізнятися. Особливо часто це відбувається у людей, що працюють руками. Якщо ви знаєте величину на одній з рук, то палець іншої краще переміряти.

З технічної точки зору краще замовляти каблучку меншого розміру, ніж більшого. У будь-якій ювелірній майстерні вам скажуть, що збільшити (розкатати) виріб набагато простіше і коштує ця робота дешевше. При зменшенні необхідно вирізати шматок каблучки, а ця операція складніша, дорога.

Важливість точності вимірювання не можна недооцінювати. Для отримання гарантованого результату використовуйте кілька різних методів, порівнюючи результати.

999proba.com

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019