28 червня – День Конституції України

27 червня на центральній площі міста відбулися урочистості з нагоди відзначення 22-ої річниці прийняття Конституції України. В центрі міста зібрались представники трудових колективів підприємств установ організацій району, громадськість. До уваги запрошених були представлені роботи декоративно-ужиткового мистецтва вихованців Новомиргородського ЦДЮТ та виставка робіт місцевих художників.

До присутніх з вітальними словами звернулися голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко. Олександр Олегович привітав усіх з державним святом та відмітив значимість Основного Закону держави в суспільному житті українців, закликав кожного добрими та потрібними справами будувати європейську Україну. Миру радості й достатку побажав присутнім Сергій Совенко.

Після цього керівники району вручили грамоти та подяки обласного та районного рівнів кращим працівникам різних галузей. Після виконання державного гімну України урочиста частина заходу завершилась і до уваги присутніх була представлена концертна програма підготовлена аматорськими вокальними та танцювальними колективами району.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019