21 листопада – День Свободи та Гідності

21 листопада український народ відзначає – День Гідності та Свободи. Цього дня ми вшановуємо учасників Революції Гідності, які загинули у 2014 році за демократичні цінності, національні інтереси і європейський вибір України.

З нагоди визначної дати в районному будинку культури відбулися урочистості збори та тематичний концерт. Захід розпочався з демонстрації відеоролику в якому присутнім нагадали доленосні події осені 2013 – зими 2014 років. Після виконання гімну до всіх присутніх звернулись перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Чорномор та голова районної ради Сергій Совенко.

Керівництво району привітали запрошених з черговою річницею початку Революції Гідності та відзначили важливість цього дня для кожного з нас. Присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції. По завершенню урочистої частини відбувся концерт за участі аматорських колективів району насичений патріотичними та національними номерами.

facebook.com/Новомиргородська-районна-державна-адміністрація

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019