2019 в Новомиргородському районі з’явиться комплекс з переробки органічних відходів

Агрохолдинг I&U Group провів виробничу нараду щодо будівництва комплексу з переробки органічних відходів в в офісі компанії ТОВ «Новомиргородський цукор».

Будівництво такого комплексу в Новомиргородському районі – це рішення комплексних завдань і проблем, які виникають в процесі виробництва цукру. Адже, крім якісного і необхідного населенню України продукту під назвою цукор, є велика кількість органічних відходів, таких, як буряковий жом, технологічна вода для миття цукрових буряків. Виробнича потужність ТОВ «Новомиргородський цукор» за один сезон роботи цукрового заводу накопичує близько 90 тис. тонн бурякового жому та ці запаси технологічно змушені залишатися там до весни, піддаючись природним процесам розкладання. Потім його вивозять на кагатнеі поле, де він цей природний процес триває. Будівництво комплексу з переробки органічних відходів перетворить відходи цукрового виробництва в сировині для виробництва електричної та теплової енергії, органічних добрив.” – зазначають в компанії.

Був зроблений вибір на сторону промислової технології, яка дозволяє відібрати 98% всієї потенційної енергії з наявної сировини. Дану технологію запропонувала компанія AAT Abwasser (Австрія). Технологія поки не має аналогів в Україні, переконують представники фірми.

Об’єкт буде мати можливість роботи на численних видах відходів (сировини): буряковому жомі, кукурудзяному силосі, курячому посліді, на гної свиней і КРС.

Попутно при спалюванні біогазу виділяється багато тепла. Частково це тепло буде використано для власних потреб підприємства (зимового обігріву силосів, щоб нормалізувати процеси бродіння). Але тепло також може використовуватися для опалення овочевих теплиць. Тому поряд з біогазовим заводом в подальшому можливе спорудження теплиць. Отримане тепло також можна переробляти в холод, який може бути використаний для зберігання яєць майбутньої птахофабрики.

Зараз ведуться підготовчі роботи. Завершити будівництво планують у 2019.

gre4ka.info

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019