2018 рік стане для Новомиргорода роком реконструкції дорожньої інфраструктури

На ремонт центральної дороги Новомиргорода з держбюджету виділяють у 2018 році 9 мільйонів гривень. Таку інформацію повідомив перед початком останньої сесії міський голова Ігор Забажан.

Це наша перемога, – зазначив Ігор Валерійович. – Протягом багатьох років дорогу у Новомиргороді латали. І навіть якщо зверху клали шар асфальту, все одно його міцність була далеко не такою, як нам би хотілося. А ця дорога має значення не лише для городян, але й для всього району. Щоб з Державного бюджету виділили такі кошти, до клопотань, крім Новомиргородської міської ради, долучилися наші соціальні партнери, зокрема голова ради директорів ТОВ ВКФ «Велта» Андрій Ніколаєнко та виконавчий директор цього підприємства Юрій Вольський.

Оскільки центральну дорогу буде відремонтовано за державні кошти, міська рада нарешті зможе кинути власні ресурси на покращення решти доріг. Зокрема маємо намір завершити реконструкцію дороги, що веде до елеватора, вона також має значення для всього району.

Новомиргородська міська рада звернулася до районної ради з проханнням виділити 600 тисяч для покращення стану дорожнього покриття по вулиці Горького. Це дасть можливість розвантажити рух дорогою по вулиці Соборності.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019