20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого українське суспільство відзначає День Героїв Небесної Сотні та вшановує пам’ять про загиблих на Майдані на початку 2014 року, заради європейського майбутнього України.

В Новомиргородському районі пройшли заходи присвячені черговій річниці подій на Майдані. В заходах взяли участь представники влади, громадськість, учнівська молодь. Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко цього дня був запрошений до Новомиргородської ЗОШ № 1 та Туріянської ЗОШ. В навчальних закладах школярі підготували та провели уроки-пам’яті присвячені трагічним сторінкам Революції Гідності. Виступаючи перед учнівською молоддю очільник району Олександр Сенченко пригадав події трирічної давнини, що розгортались в центрі столиці нашої держави та свідком яких був особисто. Також Олександр Олегович подякував учням і педагогам закладів за змістовні заходи та наголосив на відповідальності кожного з нас перед загиблими Героями Небесної Сотні.

В цей же день на центральній площі міста відбулися збори за участі громадськості. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих на Майдані в січні-лютому 2014 року та виклали цифру сто з лампадок в честь Героїв Небесної Сотні. До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Олександр Сенченко, який подякував усім хто пам’ятає і шанує пам’ять про тих хто загинув заради майбутнього України.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019