1 жовтня – День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Ця категорія людей є найбільш соціально вразливою, саме тому значну увагу до людей похилого віку приділяє і керівництво району.

Так 2 жовтня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та директор територіального центру соціального обслуговування населення Тетяна Горячко завітали до Новомиргородського будинку інтернату для одиноких престарілих громадян похилого віку та інвалідів. З нагоди свята стареньких вітали вихованці місцевих шкіл району, Олександ Олегович теж поспілкувався з мешканцями будинку та вручив смачні подарунки.

Далі голова райдержадміністрації ознайомився з матеріально-побутовими умовам та зазначив що, районна влада приділяє увагу всім категоріям громадян особливо це стосується тих хто обділений підтримкою рідних та близьких. Всі питання, що були підняті в ході зустрічі були взяті на особистий контроль керівником райдержадміністрації.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019